EVROLIGA DONELA ODLUKU: Poznato ko sudi utakmicu Partizan - Pariz
PARTIZAN će nakon tri vezana gostovanja u Evroligi ponovo igrati pred svojim navijačima protiv Pariza. Čelnici najelitnijeg evropskog košarkaškog takmičenja su izabrali sudijsku trojku za tu utakmicu.
FOTO: Tanjug/AP
Izbor je pao na Španca Huana Karlos Garsiju, zatim Letonca Olegsa Latiševsa i Poljaka Tomaša Travickog.
Crno-beli se nalaze u dobroj formi. Na poslednjih pet utakmica u Evroligi izabranici Željka Obradovića su trijumfovali četiri puta.
Podsetimo, utakmica Partizan - Pariz igra se danas od 20.30 u "Beogradskoj areni".
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
SPALETI POČINjE NOVU ERU: Juventus na čelu sa Vlahovićem napada najveći hit Serije A
NAKON još jedne bure u najtrofejnijem italijanskom klubu, Juventus je konačno prekinuo crnu seriju i upisao prvu pobedu posle dva meseca, pa će večeras na stadionu “Đovani Cini” pokušati da veže dva trijumfa, protiv iznenađujuće solidnog Kremonezea (20.45).
01. 11. 2025. u 07:20
ŠOK! Košarkaški reprezentativac Nikola Topić (20) ima rak!
Najnovije vesti iz NBA lige su šokantne.
30. 10. 2025. u 17:45 >> 17:59
"TO NIJE GLUPOST, TO JE DNO!" Karleuša oštro o Cecinom potezu u Severnoj Makedoniji
PEVAČICA Jelena Karleuša oglasila se povodom postupka koleginice Svetlane Cece Ražnatović na koncertu u Severnoj Makedoniji.
01. 11. 2025. u 13:31
Komentari (0)