"RUŽA KOJA JE PRERANO UVENULA" - Čikago Bulsi povlače dres Derika Rouza
Čikago Bulsi odlučili su da penzionišu dres Derika Rouza.

FOTO: EPA
Derik Rouz je rođen u Čikagu i upravo je tamo napravio prve NBA korake, kada je 2011. postao najmlađi MVP u istoriji NBA.
Iako je proveo 15 godina u najjačoj ligi sveta, prerano se "ugasio" zbog teških povreda, te nije ostavio trag kakav se od njega očekivao.
*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--
On je tokom karijere, pored MVP zvanja, tri puta bio Ol-star, jednom ruki godine, a jednom u najboljoj petorci lige.
U nedavnom intervjuu je upitan o tome šta bi voleo da Bulsi urade za njega, a rekao je da je to povlačenje dresa, te svoj bivši tim "upozorio" da mu ni slučajno ne naprave statuu.
*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--
Čikago je nakon toga ekspresno doneo oluku, javlja "ESPN" koji je i uradio intervju sa Rouzom, da povuče njegov dres sa brojem 1.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo

KRAJ NAJLEPŠE FUDBALSKE BAJKE? Bode će učiniti sve u svojoj moći da nadoknadi zaostatak protiv Totenhema
VEČERAS ćemo od 21.00 na "Aspmira stadionu" gledati revanš meč polufinala Lige Evrope između Bode glimta i Totenhema, a značajnu prednost na njemu ima engleski predstavnik koji je sa dva gola prednosti došao u Bode i ima izglednu šansu da okonča bajnu evropsku kampanju norveškog šampiona.
08. 05. 2025. u 07:15

ŠOK PROMENA PRAVILA FUDBALA! Ofsajd se menja na neverovatan način, više ništa neće biti kao do sada! (VIDEO)
Došlo je vreme za novu promenu fudbalskih pravila. I to onih koji se tiču ofsajda.
08. 05. 2025. u 12:48

INCIDENT NA EVROVIZIJI: Albanski navijači napali Princa, u grupu navijača uletelo obezbeđenje
PREDSTAVNIK Srbije na Evroviziji u Bazelu, Princ od Vranje završio je prvu probu u Bazelu, koja je protekla veoma burno
08. 05. 2025. u 16:27
Komentari (0)