"MONAKO MI JE PRUŽIO PORŠKU, A ZVEZDA...": Obradović otvorio dušu o svojoj karijeri
Srpski trener Saša Obradović nedavno je napustio Monako, a sada je govorio o svom odlasku iz kneževine.
Foto: EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER
Obradović je istakao da se rastao sa Monakom u prijateljskom tonu.
- Zapravo, svi igrači, osim jednog, napisali su mi lepe poruke nakon mog odlaska. Neću reći ko to nije uradio. Svi ostali su mi pokazali podršku, naklonost, i priznanje za ono što smo zajedno postigli. Naravno, to je drugačija vrsta zadovoljstva. Ponekad je trener poslednja osoba koju igrači žele da vide. U mom slučaju, mogu da kažem da je bilo potpuno drugačije. Sećam se mog odlaska iz Crvene zvezde (24. decembra 2020, nakon samo pola sezone): imao sam mnogo gorčine, bilo je teško prihvatiti. Ali ovde, sa svime što sam postigao u Monaku, ne mogu biti razočaran - rekao je Obradović u opširnom intervjuu za "bebasket.fr".
Podsetimo, Monako je nedavno posle serije loših rezultata smenio Sašu Obradovića, a na njegovo mesto došao je Vasilis Spanulis.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
"SVE JE TO BOŽJA VOLjA": Karlik Džons posle poraza od Asvela otvorio dušu
18. 12. 2024. u 13:10
"TO JE BIO POČETAK MOG KRAJA!" Predrag Danilović otvorio dušu kao nikada pre
18. 12. 2024. u 10:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
BITKA ZA EVROPSKI TRON: Arsenal traži osvetu, PSŽ želi da ispiše istoriju u Budimpešti
LIGA šampiona u subotu uveče (18.00) dobija novog/starog šampiona, a spektakl na "Puškaš areni" u Budimpešti doneće okršaj aktuelnog prvaka Evrope PSŽ-a i novopečenog šampiona Engleske, Arsenala.
30. 05. 2026. u 07:00
PARI SEN ŽERMEN OPET OSVOJIO LIGU ŠAMPIONA! Istorijsko finale, Arsenal pao u neviđenoj drami (VIDEO)
Pari Sen Žeremen i Arsnal su odigrali izuzetno zanimljivo finale UEFA Lige šampiona 2026, a meč u Budimpešti završen je istorijskom, drugom uzastopnom evropskom titulom za pariske "svece" - rezultat je bio najpre 1:1 posle 120 minuta igre (strelci su bili Kai Haverc i Usman Dembele iz penala), a onda je u izvođenju jedanaesteraca do titule došao tim i francuske prestonice - 4:3.
30. 05. 2026. u 21:01 >> 21:10
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)