IZ NBA U FENERBAHČE: Turčin stigao u Istanbul, pa pozajmljen Bajernu

Танјуг

08. 11. 2024. u 12:46

TURSKI košarkaš Onuralp Bitim potpisao je za Fenerbahče, saopštio je danas klub iz Istanbula i dodao da će igrač do kraja sezone igrati za Bajern kao pozajmljen igrač.

ИЗ НБА У ФЕНЕРБАХЧЕ: Турчин стигао у Истанбул, па позајмљен Бајерну

FOTO: Profimedia

Nema sumnje da će bivši igrač Burse pomoći timu iz Nemačke koji je sjajno otvorio sezonu u Evroligi.

- Naš klub je postigao dogovor sa Onuralpom Bitimom, jednim od najznačajnijih talenata domaće košarke, a ugovor će važiti do kraja sezone 2027/28. Bitimu je poslednji klub bio Čikago, jedan od NBA timova. U okviru dogovora, naš igrač će sezonu 2024/25. provesti u minhenskom Bajernu, nemačkom predstavniku koji se takmiči u Evroligi - stoji u klupskom saopštenju.

REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE

Bitim (25) je ponikao u ljutom rivalu Fenerbahčea Efesu, a pre odlaska u NBA ligu bio je član Istanbula, Karšijake i Burse.

Prošle sezone je odigrao 23 meča za Čikago bulse u NBA ligi.

REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE

Podsetimo, Bajern je na vrhu Evrolige sa učinkom 6-2, koliko ima i Žalgiris.

BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLANIRAM SVOJU SAHRANU Voditeljka o teškoj bolesti

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti

ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.

15. 06. 2025. u 21:19

Komentari (0)

NAKON KRAHA VEZE SA BASTIJANOM, SREĆU PRONAŠLA PORED MILIONERA: Ana nije prva koju je fudbaler ostavio zbog druge