BOGDANOVIĆ ISPRATIO POBEDU ZVEZDE: Miljenik "grobara" posebno bio oduševljen zbog jednog igrača (FOTO)
POBEDOM je Crvena zvezda otvorila sezonu u Evroligi. Slavili su crveno-beli na gostovanju Parizu 80:77 u meču punom dramatičnih preokreta.

FOTO TANJUG/SAVA RADOVANOVIĆ/ bs
Ključnu ulogu u ovoj pobedi imao je Nemanja Nedović, koji je briljirao sa 21 poenom i gotovo nepogrešivim šutem za tri poena, pogodivši pet od šest trojki.
Upravo to je nateralo Bogdana Bogdanovića da se oglasi na Instagram priči i emotikonima vatre pozdravi "vruću ruku" nekadašnjeg saigrača iz reprezentacije.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
Crvena zvezda je ovim trijumfom pokazala da se ozbiljno sprema za borbu u elitnom takmičenju, a Nemanja Nedović se već nameće kao ključna figura u ambicijama tima da stigne daleko u Evroligi.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA

NISU BEZ RAZLOGA ELIMINISALI ZVEZDU: "Legende" osvojile bod na početku Lige šampiona, isto sanjaju i protiv silovitog Bajerna
JEDAN od manje zanimljivijih mečeva drugog kola Lige šampiona biće odigran na Kipru gde će debitant Pafos dočekati šestostrukog prvaka Evrope, Bajern iz Minhena (21.00).
30. 09. 2025. u 07:30

RUSI SLAVE: Rusija dobila sjajnu vest iz Srbije
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
30. 09. 2025. u 12:50

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)