VELIKO POJAČANJE ZA MAKABI: Igrao na Svetskom prvenstvu i igraće na Olimpijskim igrama protiv Srbije
Košarkaški reprezentativac Južnog Sudana Venjen Gabrijel potpisao je ugovor sa Makabijem, saopštio je danas klub iz Tel Aviva.

Foto: Profimedia
Gabrijel (27) je sa Makabijem potpisao ugovor na godinu dana uz mogućnost produženja na još jednu sezonu. On je prošle godine na Svetskom prvenstvu igrao za reprezentaciju Južnog Sudana.
Gabrijel je u karijeri igrao za Sakramento, Stokton, Portland, Nju Orleans, Viskonsin, Bruklin, LA kliperse, LA lejkerse, Memfis i Vakeros de Bajamon iz Portorika.
On je treće pojačanje Makabija posle Levija Randolfa i Džejlena Horda.
BONUS VIDEO: "FOKUS NAM JE PARIZ 2024": Basketaš Strahinja Stojačić za "Novosti" o Olimpijskim igrama

TSC NAPADA TRI BODA PRED SVOJIM NAVIJAČIMA: Test u Bačkoj Topoli će biti još jedan u nizu teških za Subotičane
DOSTA nas zanimljiv meč očekuje u trećem kolu Superlige Srbije kada od 20 časova fudbaleri TSC-a budu ugostili Spartak iz Subotice na "TSC areni".
02. 08. 2025. u 07:40

SVET U ŠOKU! Donald Tramp zabranjuje Brazilcima dolazak na Mundijal?!
Malo je reći da su najnovije vesti iz sveta fudbala, a tiču se i Sjedinjenih Američkih Država čiji je aktueln predsednik Donald Tramp, šokirale mnoge.
31. 07. 2025. u 19:28

SRPSKA SNAJA IZ ZAMBIJE Opisala svoj prelazak u pravoslavlje: "U početku, neke stvari bile su mi ČUDNE"
PATRICIJA Kaunda iz Zambije pre nekoliko godina zaljubila se u mladića iz Srbije, a zbog njega se doselila u našu zemlju, pa čak i promenila veru.
02. 08. 2025. u 11:32
Komentari (0)