"GROBARI" KONAČNO IMAJU RAZLOG DA SE RADUJU: KK Partizan se odlučio na važan potez

Dan nakon što je Partizan "predao" u ruke titulu ABA lige ekipi Crvene zvezde, uprava kluba radi na pojačanjima za sledeću sezonu.

ГРОБАРИ КОНАЧНО ИМАЈУ РАЗЛОГ ДА СЕ РАДУЈУ: КК Партизан се одлучио на важан потез

FOTO: ABA liga

 Poznati novinar Arel Ginzberg tvrdi da crno-beli planiraju da zadrže Džejlina Smita.

Smit je došao u decembru prošle godine, nakon povrede Alekse Avramovića, a dugo nije dobijao pravu priliku, naročito u Evroligi. U završnici sezone imao je nekoliko sjajnih partija, kako u Evroligi, tako i u regionalnoj ligi, pa je uprava odlučila da sjajnom beku ponudi produžetak saradnje.

Kako Ginsberg, Džejlinu Smitu se nudi novi ugovor, i to na godinu dana, ali dodaje i da je još nekoliko evroligaških ekipa zainteresovano za njega.

BONUS VIDEO: VELIKI PEH: Ovako se Nikola Topić povredio na večitom derbiju Zvezda - Partizan

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

VIŠE OD MEDALJE: Olimpijski duh koji inspiriše generacije