UŽASNE SCENE U GRČKOJ! Navijač pljunuo Matijasa Lesora, Francuz pokušao da se obračuna sa njim (VIDEO)
Košarkaši Panatinaikosa izborili su prolaz u polufinale plej-ofa grčkog prvenstva, pošto su posle produžetaka savladali PAOK na gostujućem terenu rezultatom 89:83 i tako došli do 2:0 u seriji, a meč je obeležio sukob Matijasa Lesora sa jednim navijačem.
Foto: Evroliga
Nekadašnji centar Partizana prišao je do tribine gde su bile smeštene pristalice PAOK-a kako bi se pozdravio sa prijateljem, ali ga je tom prilikom jedan od navijača solunskog kluba pljunuo.
Francuz je tada doslovno izgubio živce i krenuo da se obračuna sa navijačem, ali su ga u toj nameri sprečili njegovi saigrači Kostas Slukas i Joanis Papapetru.
Preporučujemo
HENDIKEP ZA BOSTON: Igraće finale Istočne konferencije bez jednog od najboljih igrača
18. 05. 2024. u 13:34
PREOKRET U NAJAVI: "Zeleni" će teško sačuvati gol prednosti protiv Betisa
PANATINAIKOS dolazi u Španiju sa minimalnom prednošću i pokušaće da je sačuva protiv Betisa koji će nošen hukom sa tribina potruditi da nastavi svoju evropsku priču (21.00).
19. 03. 2026. u 07:00
PUTIN IH HITNO ODLIKOVAO! Kada je video šta su uradili, predsednik Rusije ih odmah pozvao u Kremlj!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i - sportske događaje. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" vezane su za Italiju. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja. A ruski predsednik Vladimir Putin je zbog toga i te kako oduševljen, te je rešio da nestvarne heroje hitno odlikuje.
19. 03. 2026. u 12:15
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)