JOKIĆ VEĆ BIO U ZATVORU! Davio devojku, pa joj poručio: Gušiću te dok ne zaspiš
STRAHINjA Jokić je već imao problema sa zakonom u SAD, kada je zbog napada na devojku završio u zatvoru.

twitter / VicLombardi
„Denver post” je tada objavio da je bio u svom stanu sa jednom ženom. U jednom trenutku, žena je želela da napusti aprtman, ali Jokić ju je grubo zadržao i sprečio da ode, navodi se u dokumentu policije u koji su mediji imali uvid.
Tada je žena izašla na balkon i dozivala pomoć, ali ju je stariji Jokić zgrabio i počeo da je davi. Navodno joj je govorio „da će je gušiti dok ne zaspi”.
Žena je zatim pokušala da pozove policiju, ali joj je Jokić oduzeo telefon. Ipak, ona je uspela da pošalje poruku preko kompjutera poznaniku, koji je zatim obavestio policiju, a ona uhapsila Strahinju Jokića.
Strahinja i Nemanja, starija braća Nikole Jokića, poznati su u Americi i vrlo često prisustvuju mečevima svoga brata.

FOTO: Nebojša Paraušić
Zanimljivo da je Nemanja Jokić igrao košarku, ali kako u njoj nije uspeo da napravi velike visine, odlučio je da počne da se bavi ultimat fajtom (MMA). Svoj prvi meč „najopasniji” od trojice Somboraca je rešio u svoju korist tako što je nokautirao rivala u prvoj rundi.
On je čak kao mlad živeo zajedno sa Darkom Miličićem dok je ovaj igrao u NBA ligi, zajedničko im je da imaju veliki broj tetovaža. Čak je tada govorio: „Živeo sam životom NBA igrača”. Taj lagodan život je trajao godinu i po dana, dok Miličić nije otišao u Orlando.
Iz njegove košarkaške karijere se pamti to da je u igru ulazio sa klupe, pune tri godine, na koledžu Detroit Mersi. Onda se preselio na Long Ajland, igrajući za Stimerse iz Premijer košarkaške lige.
- Pravio sam greške. Kada sam bio mlad, košarka mi nije bila prioritet. Izlasci, žurke, piće, devojke, to su mi bili prioriteti. Sam sam donosio odluke poput „Neću da idem na trening”, a i dalje mi je bila potrebna podrška porodice. To mi je nedostajalo - pričao je tada Nemanja Jokić.

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
ZA početak nove radne nedelje smo vam spremili tri para iz liga petica.
29. 09. 2025. u 07:00

AMERI ZATEČENI! Nikola Jokić došao na konferenciju pred start NBA sezone, a pričao im o Pešiću, bratu, hramu, ko mu je neprijatelj u ekipi...
Nikola Jokić je prvi put otkako je za Srbiju igrao na Evrobasketu 2025 izašao pred američke novinare i... malo je reći da je ta konferencija za štampu Denver nagetsa pred početak NBA sezone bila zanimljiva.
29. 09. 2025. u 20:06

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)