NEŠTO OVAKO SE DOSAD NIJE DESILO! Partizan ima nesvakidašnju molbu, da li će "grobari" ovo poslušati?
Košarkaški klub Partizan je pozvao navijače na nesvakidašnju, a humanitarnu akciju.

FOTO: KK Paritzan
Naime, crno-beli su pozvali "grobare" da u četvrtak, na evroligaškoj utakmici protiv Virtusa, zajedno obraduju mališane
- Ponesi plišanu igračku i ubaci je na teren kada počne pesma "Da volim crno bele'! - glasi poruka ABA šampiona, a u objašnjenju se potom navodi da će za svaku ubačenu igračku jedna kompanija donirati po 1000 dinara za kupovinu zimske odeće i obuće za socijalno ugroženu decu.
"Hajde da zajedno ulepšamo deci praznike", poručuju crno-beli.
Utakmica Partizan - Virtus igra se u četvrtak, 28. decembra, od 18.30 u Beogradskoj areni, a prenos možete uživo da pratite uz portal "Novosti".
BONUS VIDEO: Cilj mi je bio da igram za Zvezdu ili Partizan
Preporučujemo

DA LI JE MOGUĆE?! Ameri tvrde da je Nikola Jokić kupio ovu kuću (VIDEO)
21. 12. 2023. u 16:40

SAMO BOŽIĆ U MISLIMA: Partizan u Zadru čeka igrač sa istorijskim brojkama u ABA ligi
23. 12. 2023. u 15:50

LUKA JOVIĆ JE SRUŠIO INTEROVE SNOVE O TRIPLETI: Barselona je stajala na putu "neroazurima" i 2010. godine
TAČNO 15 godina nakon čuvenog polufinala Lige šampiona 2010. godine, Barselona i Inter ponovo ukrštaju koplja u istoj fazi, s tim što se sada prvi meč igra na Monžuiku.
30. 04. 2025. u 06:00

RUSIJA ZATEČENA: Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a onda uradila i ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
30. 04. 2025. u 16:19

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (1)