PARTIZAN GA HOĆE, ALI I ZVEZDA! Večiti rivali u "ratu" zbog američkog plejmejkera
PREDSEDNIK košarkaškog kluba Partizan Ostoja Mijailović bio je gost na TV Prva gde je pričao o raznim temama, a u jednom momentu dotakao se i pojačanja

Foto: EPA
- Uvek očekuje pobedu, jako su nam važni Valensija i Real, onda nezgodan meč sa Virtusom u Beogradu. Molim Boga da igrači budu dobro. Aleksa ima slomljen nos, polomio je nogu. Radimo na plejmejkeru, ali neka ostane tajna da li će doći – rekao je Mijailović.
A najozbiljnija opcija je Kenan Evans, za koga se zainteresovala i Crvena zvezda, večiti rivali su u klinču zbog igrača Žalgirisa, ako je verovati španskim medijima.
Naime, Evans važi za jednog od najboljih ofanzivaca u Evroligi, što je pokazao i na meču protiv Partizana, gde je ubacio 33 poena protiv crno-belih.
Amerikanac je još prethodnog leta stigao u Žalgiris, posle godine u Makabiju, a odmah je izrastao u pravog vođu svoje ekipe.
Ove sezone se oporavio od povrede, a vratio se sa stilom, pošto na 14 utakmica beleži 15,7 poena u proseku, 3,6 asistencija i 2,8 skokova.
Ipak, ono što bi moglo da ga "koči" jeste činjenica da ima klauzulu od 300.000 evra u svom ugovoru, što je privuklo određeni broj evroligaša, među kojima su i Zvezda i Partizan. Osim njih, Evansa žele i Fenerbahče i Virtus iz Bolonje.
BONUS VIDEO: Cilj mi je bio da igram za Zvezdu ili Partizan
Preporučujemo

OBRADOVIĆ PRED BUDUĆNOST: Dolazi nam naš veliki prijatelj, pokažimo gostoprimstvo
15. 12. 2023. u 11:56

"RADO, PREBACI NA STUDIO B!" Danas je jedan od najtužnijih dana za navijače Partizana
15. 12. 2023. u 08:25

"NE OBAZIREM SE NA TO, SLEDEĆE PITANjE": Šabaz Nejpir je ovako odgovorio kritičarima
14. 12. 2023. u 22:24

DRAMA U NAJAVI? Bajern je već prošao dalje, ali "orlovi" bi mogli da imaju stresno veče
DANAŠNjI program Svetskog klupskog prvenstva otvoriće Benfika i Bajern Minhen koji se sastaju u Sinsinatiju od 21.00.
24. 06. 2025. u 14:32

BALKAN GLEDA I NE MOŽE DA VERUJE: Evo šta su uradili crnogorski navijači u Bosni
Srbija i njeni navijači, a često i Hrvatska i tamošnji tifozi, često su razlog da se najnovije vesti o navijačima sa Balkana probiju u svetske medije baš iz neke od te dve države. Ali, ovoga puta tu "glavnu ulogu" uzeli su im "kolege" iz Crne Gore i Bosne i Hercegovine.
24. 06. 2025. u 15:16

HAOS U HRVATSKOJ: Zagreb u blokadi, zatvaraju se 3 glavna mosta, a saobraćaj se obustavlja zbog koncerta Tompsona
VEĆ JE počelo fazno obustavljanje saobraćaja u oblasti oko Hipodroma - 11 dana pre koncerta.
24. 06. 2025. u 12:24
Komentari (0)