"S NEBA - PA U REBRA": Janis Sferopulos došao u Beograd i odmah uradio - ovo (FOTO)
CRVENA zvezda je ove nedelje promovisala Janisa Sferopulosa u novog trenera. Grk je odmah po dolasku u Beograd odlučio da "zasuče rukave".

Foto: EPA-EFE/TOMS KALNINS
Svestan je bivši strateg Makabija i Olimpijakosa da nema puno vremena, pošto je već u ponedeljak na programu utakmica protiv FMP-a, a onda u četvrtak večiti derbi sa Partizanom u Evroligi.
Zbog toga 56-godišnji stručnjak ništa nije želeo da prepusti slučaju i odmah je prionuo na posao i odradio prvi trening sa ekipom.
Podsetimo, Grk je na klupi Zvezde zamenio Duška Ivanovića koji je nakon lošeg starta u elitnom takmičenju (1-3) smenjen sa mesta šefa stručnog štaba.
Crvena zvezda u ponedeljak igra protiv FMP-a u ABA ligi, a u četvrtak je gost Partizana u Evroligi.
BONUS VIDEO: Srbi teško prihvataju da neko nešto bolje radi od njih, zbog ovoga su momci šampioni
Preporučujemo

''ŠUGAVA RIJEKO, PUNA SI SRBA, IMA JOŠ VRBA'' Marko Livaja ponovo u centru skandala
22. 10. 2023. u 13:27

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
ZA danas smo vam spremili par zanimljivih predloga sa Svetskog klupskog prvenstva.
16. 06. 2025. u 07:00

ZGROZILI SU MNOGE: Ono što su Ukrajinci uradili na Evropskom prvenstvu - niko živ nije očekivao
Otkako je počeo rat u Ukrajini, Rusija je bila ta čiji su sportisti češće bili spominjani u svetskim krugovima nego ukrajinski, jer je mnogima bilo (i još uvek jeste) zabranjeno učešća na međunarodnim nadmetanjima, ali... Ovoga puta su Ukrajinci privukli veliku pažnju - i to zbog skandala koji su priredili.
15. 06. 2025. u 19:43

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti
ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.
15. 06. 2025. u 21:19
Komentari (1)