PARTIZAN PUSTIO KARTE ZA BARSELONU: Počela prodaja pojedinačnih ulaznica, najjeftinija 1.500 dinara
Košarkaši Partizana dočekuju Barselonu u utorak sa početkom od 18:30 časova. Karte su puštene u prodaju u nedelju u 12 časova.
M. Vukadinović
Najjeftinije karte koštaju 1.500 dinara, dok su najskuplje one od 65.000 dinara, pored klupe oba tima.
BONUS VIDEO: "TO MI JE NAJVEĆA ŽELJA!" Novak Đoković otvorio dušu
Preporučujemo
SAUTGEJT: ''Nije mi razumno da se zviždi Hendersonu koji daje srce i dušu za Englesku''
14. 10. 2023. u 11:08
SKANDAL NA POMOLU? Procurele informacije ko će dobiti Zlatnu loptu za 2023. godinu
14. 10. 2023. u 09:43
NESTVARNI NIKOLA JOKIĆ: Ono što Srbin radi ne može niko drugi na planeti!
NEVEROVATNU sezonu igra najbolji košarkaš današnjice, a novo sjajno izdanje očekujemo na večerašnjem meču Nagetsa i Maveriksa koji se sastaju u "Amerikan erlajns centru" dva sata posle ponoći.
23. 12. 2025. u 14:30
HAOS! Partizan se seli, razlog je - Dinamo Zagreb!
Najnovije vesti iz sveta sporta su sasvim nesvakidašnje, a iako je Srbija u pitanju, odnosno Partizan, i te kako na najnoviju odluku utiču i navijači iz Hrvatske, ali i Grčke i Austrije.
23. 12. 2025. u 14:17
AMERIKANAC JASAN: "Ukrajinci, privatno, priznaju da će izgubiti Donjeck, ali..."
POTPREDSEDNIH SAD Džej Di Vens izjavio je danas da su teritorijalna pitanja ključna tačka sporenja u pregovorima.
22. 12. 2025. u 19:29
Komentari (0)