KAMPACO: ''Iz Crvene zvezde odlazim ispunjen ljubavlju''

Filip Milošević

14. 07. 2023. u 12:14

Argentinski košarkaš Fakundo Kampaco oprostio se danas od Crvene zvezde na društvenim mrežama i istakao da odlazi iz beogradskog kluba ispunjen ljubavlju.

КАМПАЦО: Из Црвене звезде одлазим испуњен љубављу

Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović

Crvena zvezda je sinoć saopštila da je Kampaco napustio "crveno-bele".

- Nikada neću da zaboravim taj neverovatan osećaj igranja sa toliko strastvenih ljudi oko mene. Hvala ti, Zvezdo za sve ove mesece tokom kojih smo to delili. Hvala menadžmentu, svim članovima stručnog štaba, saigračima i divnim navijačima. Odlazim ispunjen ljubavlju - napisao je Kampaco na Instagramu.

Španski mediji navode da bi Kampaco trebalo da potpiše ugovor sa madridskim Realom.

Kampaco je u Crvenu zvezdu stigao u decembru prošle godine, ali je zbog zabrane registracije novih igrača tek u martu nastupio za srpski klub u Evroligi. Argentinac je u Evroligi odigrao devet utakmica za Crvenu zvezdu.

BONUS VIDEO: ANKETA: Šta će Novak Đoković uraditi ove godine na Vimbldonu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MILAN ĐURICA: Dobićeš kad dođe! (VIDEO)

MILAN ĐURICA: Dobićeš kad dođe! (VIDEO)

"KLADIONIČARSKE PRIČE" Milana Đurice su video-projekat kompanije Novosti namenjen svim ljubiteljima sportskog klađenja koji mogu da uživaju u zanimljivim pričama najpoznatijeg srpskog tipstera i njegovih gostiju.

15. 05. 2026. u 14:00

Komentari (1)

ZAŠTO SE RAZVELA VERICA RAKOČEVIĆ? To su bile paklene godine...