SPREMILI I "LOMAČE"! Navijači Olimpijakosa ne mogu da oproste Slukasu "najveću izdaju" (VIDEO)
Doskorašnji košarkaš i dete Olimpijakosa, Kostas Slukas, izazvao je ''haos'' u Grčkoj, jer je pre par dana potpisao za njihovog najvećeg rivala Panatinaikos i tako zario nož u leđa svim navijačima crveno-belih.

FOTO: EPA
Kostas Slukas je stavio potpis na ugovor u Panatinaikosu i izazvao ogromnu gnev navijači Olimpijakosa, s obzirom da je pre toga dugi niz godina igrao za crveno-bele iz Atine.
Već se svi pitaju kako će grčki košarkaš biti dočekan u Pireju, a po snimcima koji kruže internetom sprema mu se ne tako lepa dobrodošlica kada Panatinaikos bude gostovao najvećem rivalu.
Internetom kruže snimci kako se pale dresovi Slukasa, brišu automobilske gume i mnogi drugi...
BONUS VIDEO: ANKETA: Šta će Novak Đoković uraditi ove godine na Vimbldonu

LUKA JOVIĆ JE SRUŠIO INTEROVE SNOVE O TRIPLETI: Barselona je stajala na putu "neroazurima" i 2010. godine
TAČNO 15 godina nakon čuvenog polufinala Lige šampiona 2010. godine, Barselona i Inter ponovo ukrštaju koplja u istoj fazi, s tim što se sada prvi meč igra na Monžuiku.
30. 04. 2025. u 06:00

RUSIJA ZATEČENA: Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a onda uradila i ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
30. 04. 2025. u 16:19

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)