AU, KAKAV UGOVOR! Novi plejmejker Hjustona plaćeniji od Nikole Jokića
Fred Vanvlit, doskorašnji košarkaš Toronta, novi je igrač Hjustona i peti najplaćeniji igrač po sezoni.

Foto: EPA-EFE/ERIK S. LESSER
On je potpisao maksimalan ugovor vredan 130 miliona dolara.
Vanvlit je u prošloj sezoni beležio u proseku 19 poena, četiri skoka i sedam asistencija po meču.
Ovaj ugovor mu garantuje nešto više od 43 miliona dolara po sezoni, što je za 11 miliona više nego što je Nikola Jokić inkasirao u šampionskoj sezoni.
Šampion sa Reptorsima iz 2019. godine postaće peti najplaćeniji košarkaš u NBA ligi. Ispred njega su samo Stef Kari, Rasel Vestbruk, Lebron Džejms i Kevin Durent.
BONUS VIDEO: NIKOLA JOKIĆ JE PONOSAN: Konj srpskog NBA asa osvojio "Subotičku milju"
Preporučujemo

VELIKI DERBI, ALI ZAMALO: Repriza finala Svetskog i Evropskog prvenstva ima izglednog favorita
DERBI današnjeg programa Lige nacija igra se u "Nau areni" u Hofman estejtsu gde će koplja ukrstiti Italija i Poljska (19.30).
25. 06. 2025. u 14:00

NEVEROVATNO! Zlatan Ibrahimović kupio crkvu i odmah je SRUŠIO, evo zbog čega!
Naslov zvuči neverovatno, ali...
25. 06. 2025. u 19:15

"BRATE, MORAM!" Šta je Bora pred smrt uradio za Željka
POSLE vesti o smrti frontmena grupe "Riblja Čorba", koja je potresla region u septembru prošle godine, mnoge slavne ličnosti oglasile su se kako bi podelile svoje uspomene na Boru Đorđevića.
25. 06. 2025. u 08:29
Komentari (1)