JA NEĆU KAO VI! Nikola Jokić odbio da se solidariše sa saigračima tokom proslave titule (FOTO)
Košarkaši Denver nagetsa osvojili su prvu titulu u istoriji franšize, pošto su u velikom finalu NBA lige sa 4-1 pobedili Majami hit.
Foto AP
Tim iz Kolorada je do šampionskog pehara došao trijumfom u petoj utakmici serije, koja se igrala u njihovoj Bol areni.
Najzaslužniji za osvajanje titule bio je Nikola Jokić. Međutim, popularni Džoker tokom proslave nije hteo da se solidariše sa ekipom i da obuče šampionsku majicu. Osim njega, isto je postupio i ruki Kristijan Braun.
Foto AP
Zbog čega je to bio slučaj, za sada nije poznato. Ali verovatno je Nikola zaboravio u svoj toj euforiji da obuče majicu.
Preporučujemo
PETI SRBIN NBA ŠAMPION! Ovo su četiri momka koja su uspela da osvoje prsten pre Jokića
13. 06. 2023. u 06:10
KAKAV JE OSEĆAJ? Evo šta je rekao Nikola Jokić po osvajanju NBA prstena
13. 06. 2023. u 05:33
SRBIN JE NAJBOLjI NA SVETU! Nikola Jokić naterao Amere da se crvene od stida
13. 06. 2023. u 05:26
RIM SANjA LIGU ŠAMPIONA: Vučica dočekuje neroverde u idealnom trenutku
Roma će od 18 časova na "Olimpiku" pokušati da veže dve pobede i dodatno učvrsti kandidaturu za plasman u Ligu šampiona, dok Sasolo stiže u Rim uzdrman posle teškog poraza od Juventusa. Razlika u formi i ambicijama deluje jasno, ali istorija međusobnih duela upozorava da opuštanja ne sme biti.
10. 01. 2026. u 07:12
AMERIKANCI U ŠOKU: Evo šta je Vladimir Putin upravo uradio
Rusija i Amerika, ali i Francuska, deo su najnovije vesti koja velikom brzinom obilazi planetu.
08. 01. 2026. u 23:35
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (0)