BESPLATNO NA DERBI KOLA: Partizan otvara vrata Arene protiv Cedevite
Košarkaški klub Partizan saopštio je danas da će ulaz na meč 23. kola ABA lige protiv Cedevita Olimpije, koji će biti odigran u nedelju, biti besplatan.
Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović
- Partizan se priključuje borbi protiv epilepsije. U nedelju, 26. marta, širom planete se obeležava Svetski dan podrške obolelima od ove bolesti - ljubičasti dan. Tim povodom, prvotimci 'crno-belih' će na predstavljanje ekipa izaći u ljubičastim majicama posvećenim borbi protiv bolesti čiji je Svetski dan ustanovljen još 2008. godine na inicijativu Kesidi Megan iz Kanade - saopšteno je iz Partizana.
Utakmica između Partizana i Cedevita Olimpije biće odigrana u nedelju od 19 sati u "Štark areni".
- Svoja mesta svakako imaju vlasnici sezonskih karata, dok će se podela besplatnih ulaznica za preostala slobodna mesta vršiti od utorka, 21. marta, putem servisa Tiketlajna. Pozivamo sve navijače da podrže 'crno-bele' u važnom meču protiv Cedevita Olimpija i da svi zajedno pružimo podršku obolelima od epilepsije", zaključuje se u saopštenju Partizana. Partizan je prvi na tabeli ABA lige sa 19 pobeda i dva poraza, dok je klub iz Ljubljane četvrti sa skorom 15/6.
BONUS VIDEO: ŠOK "POD BAGDALOM": Napredak "u minut do 12" kaznio Zvezdine promašaje
Preporučujemo
UVERTIRA PRED MUNDOBASKET: Vreme je za osvetu Italijanima, Srbija će učestvovati na Akropolis turniru
20. 03. 2023. u 13:32 >> 13:32
JOŠ JEDAN OTKAZ U SUPERLIGI SRBIJE: Ljubiša Dunđerski podneo ostavku
20. 03. 2023. u 13:55 >> 13:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
BITKA ZA EVROPSKI TRON: Arsenal traži osvetu, PSŽ želi da ispiše istoriju u Budimpešti
LIGA šampiona u subotu uveče (18.00) dobija novog/starog šampiona, a spektakl na "Puškaš areni" u Budimpešti doneće okršaj aktuelnog prvaka Evrope PSŽ-a i novopečenog šampiona Engleske, Arsenala.
30. 05. 2026. u 07:00
PRENOS, PSŽ - ARSENAL: Ovo niko živ nije očekivao! Nestvarno finale Lige šampiona!
PSŽ i Arsenal. Finale UEFA Lige šampiona. Nova titula za pariske "svece" ili prva za londonske "tobdžije"? Saznajte uz uživo prenos na portalu "Novosti".
30. 05. 2026. u 15:01 >> 19:02
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)