BOGDANOVIĆ SOLIDAN U TRAGEDIJI ATLANTE: San Antonio se vratio "iz mrtvih" i savladao Bogdanove "jastrebove"

20. 03. 2023. u 01:16

KOŠARKAŠI San Antonija pobedili su na svom terenu ekipu Atlante rezultatom 126:118 u večerašnjem meču NBA lige.

БОГДАНОВИЋ СОЛИДАН У ТРАГЕДИЈИ АТЛАНТЕ: Сан Антонио се вратио из мртвих и савладао Богданове јастребове

U pobedničkom timu najbolji su bili Keldon Džonson i Devin Vasel, koji su postigli po 29 poena. U poraženoj ekipi najbolji je bio Dedžonte Marej sa 22 poena.

Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović proveo je na terenu 23 minuta, a za to vreme postigao je respektabilnih 13 poena i imao je dva skoka i jednu asistenciju.

Njegova Atlanta je prvo poluvreme sa enormno velikim brojem poena, čak i za NBA standarde, rešila u svoju korist rezultatom 83:61.

Gosti su početkom treće četvrtine imali i prednost od 24 poena, a onda je usledio tragičan poraz Bogdanove ekipe i veliki preokret košarkaša San Antonija, koji su na kraju slavili sa 126:118.

Atlanta se trenutno nalazi na devetom mestu na tabeli Istočne konferencije NBA lige sa 35 pobeda i 36 poraza, dok je San Antonio 14. na Zapadu sa skorom 19/52.

Podsetimo, Denver je ranije večeras u gostima pobedio Bruklin 108:102, dok je Ohlahoma na svom terenu nadigrala Feniks 124:120.

TABELA NBA LIGE

BONUS VIDEO: DULjAJ NAKON BOLNOG PORAZA OD RADNIKA: "Sledi velika analiza, videćemo kako ćemo dalje"