DEJAN BODIROGA PROGOVORIO O SLUČAJU KAMPACO: Predsednik Evrolige ima jasan stav o problemu koji muči Zvezdu
MENADžMENT Evrolige je 30. decembra 2022. godine uputio preporuku nadležnim, nezavisnim komisijama - Komisiji za kontrolu upravljanja i Finansijskoj komisiji, da se dozvoli registracija Fakunda Kampaca u Crvenoj zvezdi i da mu se omogući da igra, zato što je to u interesu takmičenja, izjavio je predsednik Evrolige Dejan Bodiroga.

Foto: N.Paraušić
Finansijska komisija Evrolige, nezavisno regulatorno telo, zabranila je Crvenoj zvezdi da registruje nove igrače i trenere do 28. februara i novčano je kaznila sa 25.000 evra zbog "teškog kršenja pravila finansijske stabilnosti i fer-pleja".
Bodiroga se u izjavi za "Sportal" osvrnuo i na poštovanje finansijskog fer-pleja.
- Ujedno smo podržali sve odluke koje idu u smeru maksimalnog poštovanja svih propisa vezanih za finansijsku stabilnost i fer-plej, što podrazumeva i pojačavanje nadzora. Po pitanju krajnje odluke, moj stav je sasvim jasan i nema potrebe da ga dodatno pojašnjavam - dodao je predsednik Evrolige.
BONUS VIDEO: Navijači Olimpijakosa i Zvezde zajedno skandirali "Kosovo je Srbija"

VREME JE! Hari Kejn bi danas trebao osvojiti prvi trofej u karijeri!
FUDBALERI Bajern Minhena imaju priliku da pobedom nad Lajpcigom u gostima osvoje titulu prvaka Nemačke. Meč se igra na "Red bul areni" i počinje od 15.30.
03. 05. 2025. u 07:30

RUSIJA ZATEČENA: Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a onda uradila i ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
30. 04. 2025. u 16:19

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)