"GROBARI" SU OVO MESECIMA ČEKALI: Partizan sve jači, Željko Obradović dobio sjajne vesti pred Efes
KOŠARKAŠE Partizana očekuje meč u Evroligi sa aktuelnim šampionom - Efesom, a uoči ovog velikog okršaja Željko Obradović moći će da računa na Aleksu Avramovića, svog Čačanina koji se oporavio od povred šake.
FOTO KK PARTIZAN
Crno - beli će tako u pokušaju da prekinu crnu seriju na evropskoj sceni biti jači za svog heroja koji uvek zablista u velikim utakmicama, a ovu vest preneo je portal "Sportske.net".
Partizan NIS / Dragana Stjepanović
Očekuje se da će momak koji je letos doživeo povredu upisati svoje prve minuta na parketu u novoj sezoni, ali i da će njegova minutaža biti znatno redukovana.
Podsetimo, meč između Partizana i Efesa igra se sutra u "Beogradskoj areni" sa početkom od 20 časova i 30 minuta.
Preporučujemo
GLEDAJU I TRLjAJU OČI: Cela Argentina u neverici zbog scene iz Beograda (VIDEO)
15. 12. 2022. u 15:37
MEČ SEZONE U BERGAMU: Juve se bori za Ligu šampiona, "Boginja provincije" za mesto koje vodi u Evropu
JUVENTUS večeras gostuje Atalanti u jednom od ključnih mečeva u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45), a sa samo sedam kola do kraja sezone oba tima su svesna da bi novi kiks mogao skupo da ih košta.
11. 04. 2026. u 08:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (0)