RADONJIĆ ZVANIČNO U PANATINAIKOSU: Otkriveni detalji ugovora
Dosadašnji trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić potpisao je dvogodišnji ugovor sa Panatinaikosom, saopštio je grčki klub.
Foto: AP
Radonjić (52) je u prethodne dve sezone sa "crveno-belima" osvojio ABA ligu, Kup Radivoja Koraća i Superligu Srbije.
Crnogorskom stručnjaku je to bio drugi mandat na klupi Crvene zvezde, pošto je šampiona Srbije vodio i od 2013. do 2017. godine.
Radonjić je bio i trener košarkaša Budućnosti i Bajerna iz Minhena.
- Veoma sam srećan, uzbuđen i osećam veliku čast što sam postao član velike porodice kao što je Panatinaikos, koji je jedan od najboljih timova u Evropi. Želim da zahvalim čelnicima kluba na poverenju i podršci koju sam dobio. To mi mnogo znači. Pred nama je mnogo posla, ali sam siguran da ćemo zajedno da uradimo velike stvari za Panatinaikos", rekao je Radonjić za zvanični sajt kluba.
BONUS VIDEO: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce do najboljeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
KOŠARKAŠKI BALKAN NA NOGAMA: Dejan Radonjić navodno već otišao iz Zvezde, ali...
28. 06. 2022. u 22:24 >> 23:10
AMERIKANAC OSTAJE U ZVEZDI: Crveno-beli krenuli u akciju, čekaju se Kalinić i Radonjić
28. 06. 2022. u 11:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DVE NAJBOLjE REČI U SPORTU, SEDMA UTAKMICA! Drugačije nije ni moglo, Oklahoma i San Antonio su zaslužili da majstorica odluči ko ide u finale
TANDERI i Sparsi su nam pripredili sjajno finale Zapadne konferencije, a konačni čin ove epske serije imaćemo večeras u "Pejkom centru" gde će sastati dva sata i 30 minuta posle ponoći po srednjeevropskom vremenu.
30. 05. 2026. u 07:40
PARI SEN ŽERMEN OPET OSVOJIO LIGU ŠAMPIONA! Istorijsko finale, Arsenal pao u neviđenoj drami (VIDEO)
Pari Sen Žeremen i Arsnal su odigrali izuzetno zanimljivo finale UEFA Lige šampiona 2026, a meč u Budimpešti završen je istorijskom, drugom uzastopnom evropskom titulom za pariske "svece" - rezultat je bio najpre 1:1 posle 120 minuta igre (strelci su bili Kai Haverc i Usman Dembele iz penala), a onda je u izvođenju jedanaesteraca do titule došao tim i francuske prestonice - 4:3.
30. 05. 2026. u 21:01 >> 21:10
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)