ŠAKIL O'NIL JOŠ JEDNOM POKAZAO VELIKODUŠNOST: Legendarni košarkaš donirao novac porodici ubijenog policajca
BIVŠI NBA igrač, Šakil O'Nil, još jednom je pokazao svoju ogromnu velikodušnost podržavši porodicu ubijenog policajca, koji je jedan od 10 žrtava pucnjave koja se dogodila u supermarketu u Bafalu 14. maja. .
FOTO: EPA
Bivši košarkaš bio je u Bafalu gde je nastupio kao Di Džej. On je iskoristio prisustvo u gradu da razgovara sa porodicom Arona Saltera mlađeg, penzionisanog policajca koji je radio kao obezbeđenje u supermarketu u kojem se dogodila pucnjava.
O'Nil se sastao sa sinom i udovicom Saltera, razgovarao sa njima nasamo nekoliko minuta i odlučio da ih podrži donacijom. Aron Salter je sprečio da više ljudi bude ubijeno tokom pucnjave tako što se sukobio sa naoružanim napadačem koji je provalio u supermarket.
Legendarni košarkaš je ovoj porodici je donirao 50 hiljada dolara.
BONUS VIDEO: Najveći promašaji na NBA draftu
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KO ĆE U EVROPU? Gent i Genk biju bitku za mesto u Ligi konferencija
OBRAČUN dva belgijska velikana na "Planet grup areni" (18.30) odlučiće o tome ko će iduće godine zauzeti mesto u trećem najjačem UEFA takmičenju.
31. 05. 2026. u 07:30
STIGLI BAGERI NA MARAKANU: Počelo je! (VIDEO)
Najnovije vesti iz Crvene zvezde tiču se - važnih infrastrukturnih radova.
01. 06. 2026. u 14:58
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)