MILIJARDER IZ JOKIĆEVE ŠTALE: Nije omiljen u Denveru, košarkašku karijeru prekinuo zbog skandala
KOŠARKAŠ Denver nagetsa Nikola Jokić zvanično je proglašen za najkorisnijeg igrača NBA lige u sezoni 2021/22.

Foto: Instagram
Denver je tim povodom odlučio da priredi Jokiću veliko iznenađenje.
Delegacija kluba iz Kolorada, predvođena vlasnikom Džošom Krenkom, doputovala je u Sombor kako bi uručila MVP trofej srpskom asu.
Njegov otac je Sten Krenke, a majka je En Volton Krenke i oboje su multimilijarderi. Njegova majka je naslednica bogatstva porodice Volton, koja je vlasnik "Volmarta", jednog od najvećih svetskih lanaca supermarketa.
Otac je Sten Krenke koji se obogatio u sportu. On je trenutno vlasnik čak devet sportskih klubova: Arsenala, ženskog tima Arsenala (fudbal), Denver nagetsa (košarka), Kolorado Avalanša (hokej), Kolorado Repidsa (fudbal), Kolorado Mamuta (lakros), Los Anđeles gladijatora i Los Anđeles gerile (esports).
Sam Džoš najviše vremena provodi u Denveru, pošto mu je košarka prva ljubav i čak je bio uspešan košarkaš na koledžu. Karijeru je prekinuo kada je izbio skandal na kome se videlo da pije alkohol u društvu svog tadašnjeg trenera, pa je zbog toga Džoš umesto košarke odmah preuzeo deo očevog biznisa.
On je zapravo prvi čovek Denvera, a pita se i u vođenju Kolorado Avalanša, Kolorado Repidsa i Arsenala, gde porodica Krenke baš i nije previše omiljena.
BONUS VIDEO: PORUKA ZA NOVAKA: Na kuli Beograd ispisuju se reči podrške
Preporučujemo

"BRZO SE UMORI I NE MOŽE DA SKOČI": Kad Ameri skautiraju Nikolu Jokića (FOTO)
12. 05. 2022. u 14:54

"KAD BUDEM DEBEO I STAR..." Nikola Jokić o nagradi koja sve zanima osim njega
12. 05. 2022. u 08:26

LUKA JOVIĆ JE SRUŠIO INTEROVE SNOVE O TRIPLETI: Barselona je ponovo probuđena evropska sila
POSLE remija u spektakularnoj prvoj utakmici polufinala, Inter i Barselona ukrštaju koplja i u revanšu, ovoga puta na "Đuzepe Meaci", gde će nešto pasti konačna odluka o finalisti Lige šampiona.
06. 05. 2025. u 07:45

KOŠARKAŠI PARTIZANA TUKLI "GROBARA"?! Aleksandar Prijović otkrio šok detalje tuče igrača i gostiju noćnog kluba (VIDEO)
Košarkaški klub Partizan saopštio je u ponedeljak kasno uveče da su se tri igrača crno-belih "našla usred incidenta koji se dogodio nedaleko od poznatog beogradskog noćnog kluba", a dan kasnije oglasio se i fudbaler Aleksandar Prijović, koji je bio na istoj lokaciji, i kog su pojedini srpski mediji doveli u vezu sa ovim skandalom.
06. 05. 2025. u 17:02

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)