KADIJA TI SUDI! Neverovatno ali istinito: na meču Turk Telekom - Partizan pravdu dele turski arbitri!
KOŠARKAŠI Partizana imali su mnogo problema sa putovanjem u Ankaru na utakmicu Evrokupa protiv Turk telekoma, a još gore su prošli dvojica od trojice nesuđenih arbitara ovog meča koji nisu uspeli da probiju snežnu blokadu.
Trifunović, Madar i Mur Foto KK Partizan
Iz toga razloga, među trojicom sudija koji će deliti pravdu na utakmici Evrokupa između Partizana i Turk Telekoma će biti dvojica turskih arbitara, piše Blic.
U pitanju su Emin Moulkoč i Husejin Čelik.
Preteški vremenski uslovi parališu Grčku i Tursku ovih dana, a zbog toga je Košarkaški klub Partizan imao velikih poteškoća da stigne u Ankaru. Crno beli su u glavni grad Turske došli tek u noći između ponedeljka i utorka, a dvojica sudija koji je trebalo da sude meč nisu stigli do odredišta.
Jedini sudija koji je došao na utakmicu je Maksim Buber, a uz njega će domaće sudije biti delioci pravde. U pitanju su Emin Moulkoč i Husejin Čelik pa će tako biti ovo neobična utakmica u kojoj će turskom timu suditi turske sudije.
S obzirom na to da se radi o poznatim sudijama, ne bi trebalo očekivati njihovu pristrasnost u ovom duelu, ali je svakako interesantno u najavi meča reći kakav je sastav sudijske trojke.
Partizan od 18 časova igra sa Turk Telekomom.
BONUS VIDEO: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce do najboljeg košarkaša na svetu
KREĆE NOKAUT FAZA LIGE ŠAMPIONA! Da li će paklena atmosfera Rams parka "progutati" Juventus?
PRVI čin plej-ofa za osminu finala Lige šampiona donosi nam veoma zanimljiv susret, Galatasaraj dočekuje Juventus u paklenoj atmosferi Istanbula na, uvek do poslednjeg mesta ispunjenom, "Rams parku" (18.45).
17. 02. 2026. u 07:20
NIKOLA JOKIĆ ISPREPADAO BARAKA OBAMU! Dibidus neočekivana scena na NBA Ol-star utakmici! (VIDEO)
"NBA All Star". Čuvene tri reči koje su, nažalost, poslednjih godina značile sve samo ne istinsko košarkaško uživanje, ponovo su privukle ogromnu pažnju. A Nikola Jokić je bio sastavni deo tog obnovljenog spektakla.
15. 02. 2026. u 23:52
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)