TRANSFER O KOM ĆE SE PRIČATI: Ognjen Dobrić pred vratima evropskog giganta - čelnici već u kontaktu
OGNjEN Dobrić je tokom prethodne sezone odigrao 32 utakmice u Evroligi tokom kojih je prosečno beležio 8,3 poena za 18 minuta na parketu.
FOTO: ABA liga
Košarkaš Crvene zvezde Ognjen Dobrić nalazi se na radaru čelnika Barselone.
Njegove partije u nedavno završenoj sezoni očigledno su zaintrigirale Katalonce koji ga vide kao zamenu za Adama Hangu.
Kako prenosi portal "Enkestando", Barseloni je potreban igrač sličan Hangi koji će verovatno napustiti klub, ali i koji je jeftin.
Dalje u tekstu stoji da su prvi kontakti već uspostavljeni.
Dobrić, koji u oktobru puni 27 godina, u Crvenoj zvezdi je već pet sezona.
Tokom prethodne sezone odigrao je 32 utakmice u Evroligi tokom kojih je prosečno beležio 8,3 poena za 18 minuta na parketu. Bio je sjajan na šutu za tri gde je ubacio 52 iz 114 pokušaja.
Nedavno je proglašen i za najkorisnijeg igrača finala Košarkaške lige Srbije u kojem je Zvezda slavila protiv ekipe Mege.
(B92)
Preporučujemo
REAL NEĆE PROPUSTITI OVU PRILIKU: Madriđani večeras mogu do prvog mesta na tabeli!
LIDER čeka ponedeljak da odigra svoj meč, ali Madriđani imaju šansu da već u večeras preuzmu vrh. Na "Bernabeu" stiže zahuktala ekipa Sosijedada (21.00), neporažena na poslednjih 11 mečeva u svim takmičenjima.
14. 02. 2026. u 08:00
NIKOLA JOKIĆ ISPREPADAO BARAKA OBAMU! Dibidus neočekivana scena na NBA Ol-star utakmici! (VIDEO)
"NBA All Star". Čuvene tri reči koje su, nažalost, poslednjih godina značile sve samo ne istinsko košarkaško uživanje, ponovo su privukle ogromnu pažnju. A Nikola Jokić je bio sastavni deo tog obnovljenog spektakla.
15. 02. 2026. u 23:52
Danju spasavao živote u bolnici, noću se pretvarao u MONSTRUMA: Jeziva istina otkrivena godinama kasnije
POLICIJA veruje da je Kris Revak, koji je izvršio samoubistvo nakon što je optužen za ubistvo, možda bio serijski ubica. Njegov život i dela krili su mračnu stranu koja je šokirala istražitelje.
15. 02. 2026. u 09:19
Komentari (1)