JOKIĆ BOGATIJI ZA 500.000 DOLARA: Igrači Denvera dobili bonuse za plasman u polufinale plej-ofa NBA lige
DENVER Nagetsi su aktivirali klauzulu u ugovoru Nikole Jokića koji je postao bogatiji za 500.000 dolara.
FOTO: AP
Naime, klub iz Kolorada prošao je u polufinale Zapadne konferencije nakon pobede nad Portlandom 4-2.
S obzirom da se to dogodilo, igračima Nagetsa su se aktivirale klauzule u ugovorima i dobili su "kvalitetne" bonuse.
Primera radi, Nikola Jokić je postao bogatiji za 500.000 dolara, dok je Pol Milsap dobio 100.000 dolara koliko i Fakundo Kampaco.
Denver će u polufinalu plej-ofa NBA lige igrati protiv Finiks Sansa.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
OVO SU SVI ČEKALI! Kreće nokaut faza, verujemo u jednog od domaćina
POČINjE ono što smo svi čekali, obračuni šesnestine finala, a prvi na teren izlaze Južna Afrika i Kanada koji se sastaju u Inglvudu od 21.00.
28. 06. 2026. u 10:30
"STRAŠAN" MEČ AUSTRIJE I ALŽIRA! Marko Arnautović strelac, obe selekcije obezbedile ono što su želele!
Fudbaleri Austrije i Alžira odigrali su meč 3. kola grupne faze i na kraju utakmice semafor je pokazivao 3:3.
28. 06. 2026. u 05:59 >> 01:26
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)