ZVEZDA OSTAJE BEZ JEDNOG OD NAJBOLJIH: DŽordan Lojd velika želja ruskog kluba
JEDAN od najboljih košarkaša Crvene zvezde Džordan Lojd mogao bi od naredne sezone da nastupa za Zenit.

FOTO: KK Crvena zvezda/Đorđe Kostić/ABA liga
Kako prenosi "Mozzartsport" klub iz Sankt Peterburga želi da dovede sjajnog Amerikanca, koji je ove sezone u crveno-belom dresu pokazao da poseduje ozbiljan kvalitet.
Ranije su za Lojda interesovanje pokazali Olimpijakos i Makabi, a sada se u trku uključio i ruski klub.
Eksplozivni bek je odigrao dobru sezonu u Zvezdi, postizao je u proseku 16 poena, a fantastičnu igru prikazao je u majstorici ABA lige kada je ubacio 15 poena uz tri asistencije.
Amerikanac će u julu napuniti 28 godina, rođen je u Čikagu, a u karijeri je igrao za Fort Vejn, Hapoel Elijat, Toronto, Valensiju i od 2020. godine je u Crvenoj zvezdi.
Za Zenit već igraju dva bivša igrača Crvene zvezde - Bili Beron i Kej Si Rivers.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo

OŠIŠAO SE CRVENO-BELI PREDATOR: Niko u dvorani nije prepoznao Zvezdinog Amerikanca!
31. 05. 2021. u 20:26

VEČITI DERBI DUGO NIJE IMAO OVAKAV ZNAČAJ: Partizan i Zvezda ukrštaju koplja u borbi za prvo mesto!
PRAZNIK srpskog fudbala, večiti derbi, 177. u istoriji biće odigran danas na "Stadionu Partizana" od 19 časova.
20. 09. 2025. u 07:20

PALA ODLUKA: Novak Đoković se "seli" u Aziju
Novak Đoković je doneo važnu odluku.
23. 09. 2025. u 15:15

PREMINULA BAKA CANA: U njenoj kući snimana je čuvena serija "Selo gori, a baba se češlja"
Serija "Selo gori, a baba se češlja" reditelja Radoša Bajića osvojila je srca čitave Srbije, i uz nju su odrasle mnoge generacije.
23. 09. 2025. u 08:36
Komentari (0)