FUDBALSKU REPREZENTACIJU Srbije očekuje novi početak nakon neslavno završenog Mundijala u Kataru. Za novi početak selektor Dragan Stojković odlučio se i za neka nova lica.
Po meni nezasluzuje da nastavi rad da reprezentacijom Srbije pokazao je svoje trenerske sposobnosti I'ma jos drugih trenera Koji cekaju da se dokazu I pokazu .Poslednje mesto u grupi meni dovoljno
Piksi prodaje igrače i više se ponaša kao trgovac,a manje kao selektor.
Igrač dao u nižoj ligi 1 gol u 16 utakmica i kandidat u reprezentaciji.
Eto dokaza koliko je Stojković ozbiljan i dobar selektor.
Oni su bruka nacije i nijedan ne bi trebao da igra više za reprezentaciju Srbije.Dosta nam je briga,pa još i oni.
Košarkaška reprezentacija Srbije tačno godinu dana posle osvajanja bronze na Olimpijskim igrama "Pariz 2024" igra novu utakmicu, a taj meč sa Kiprom, u okviru priprema za Evrobasket 2025, možete da pratite uživo uz prenos na portalu "Novosti".
NEKADAŠNjI fudbaler Crvene zvezde Vladimir Petrović Pižon izjavio je da očekuje pun stadion na revanš utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv poljskog Leha.
CRVENA zvezda je ovog leta dovela Hasijela Rivera koji igra na poziciji centra. On se trenutno u reprezentaciji Kuba sa kojom je izborio plasman u kvalifikacije za Svetsko prvenstvo.
Buddy
15.12.2022. 22:07
Sto sam gledao fudbalsku reprezentaciju, gledao sam...daleko vam lepa kuca...
Ja
16.12.2022. 03:45
Odbrana!
Boris
16.12.2022. 05:52
Po meni nezasluzuje da nastavi rad da reprezentacijom Srbije pokazao je svoje trenerske sposobnosti I'ma jos drugih trenera Koji cekaju da se dokazu I pokazu .Poslednje mesto u grupi meni dovoljno
Dragan
16.12.2022. 07:07
Kiksi , daj ostavku i idi ! Skini se sa grbace ovog napacenog naroda. Nisi ti za trenera ,imaj bar malo obraza !!!
Miki
16.12.2022. 07:54
Dok neuspešni selektori daju ostavke i odlaze, čovek koji je od dobrih igrača naprvaio najgori tim, ostaje. Ko takve amoralne može da podrži?
Edin H
16.12.2022. 10:20
Za početak, da pronađe bekove. U Novom Pazaru igra fantastičan mladi levi bek, Jović.
Ozren
16.12.2022. 10:27
Piksi prodaje igrače i više se ponaša kao trgovac,a manje kao selektor. Igrač dao u nižoj ligi 1 gol u 16 utakmica i kandidat u reprezentaciji. Eto dokaza koliko je Stojković ozbiljan i dobar selektor. Oni su bruka nacije i nijedan ne bi trebao da igra više za reprezentaciju Srbije.Dosta nam je briga,pa još i oni.
Boban
16.12.2022. 11:32
Booombaaa!!! 16 utakmica i jedan gol, bravo ????????????