PROSINEČKI: Ne bi bilo pravedno da Mesi ne bude šampion sveta
Bivši igrač i trener Crvene zvezde Robert Prosinečki komentarisao je predstojeće polufinale Mundijala (utorak, 20 časova) između Hrvatske i Argentine.

Tanjug/AP
On je za Super Deportivo naveo da daje malu prednost "gaučosima".
- Svi znamo da ako je Lionelu Mesiju dan, niko ne može da ga zaustavi, ali smo već jednom pobedili Argentinu sa Mesijem na terenu. Znamo da možemo, znamo da je pod pritiskom... Ako mene pitate, Argentina je favorit, ali sa Hrvatskom se nikad ne zna. Može da izgubi od bilo koga ili bilo koga da pobedi. Sigurno će biti zabavan meč, a znamo da Argentina već dugo nije bila šampion i da bi ovo mogla da bude poslednja utakmica za Mesija na Svetskom prvenstvu - kazao je Prosinečki.
Prosinečki dodaje i da "ne bi bilo pravedno za fudbal da Mesi ne bude svetski šampion", ali da Hrvatska ima neke mnogo bolje segmente u igri od protivnika.

Foto: Nebojsa Parausic
- Moram da kažem da Hrvatska ima bolju sredinu terena od Argentine - Modrić, Kovačić i Brozović su tu. A sredina je najslabiji deo Argentine jer im fali neko uz Mesija... Čuo sam da fudbaleri Argentine veruju u Skalonija i svidelo mi se kako je to izgledalo protiv Holandije, tako da nas svakako čeka zanimljiv meč - zaključio je Robert Prosinečki.
Preporučujemo

RUDAN ŽESTOKO O FUDBALSKOJ EUFORIJI: Kad "kockasti" taknu Hrvatskoj klitoris
12. 12. 2022. u 13:51

TO JE "MADE IN CROATIA": "Srbi nas gledaju i pomisle - E, da smo mi Hrvati"
12. 12. 2022. u 08:28

AMERI U ŠOKU POSLE ČUDA DENVERA U OKLAHOMI: Ne mogu da veruju šta je Nikola Jokić doživeo
Nikola Jokić je obično taj koji šokira svetsku košarkašku javnost zbog onog što radi u dresu Denver nagetsa, ali je ljubitelje NBA lige ovoga puta šokiralo - ono što je dožive.
06. 05. 2025. u 20:15

LUKA JOVIĆ JE SRUŠIO INTEROVE SNOVE O TRIPLETI: Barselona je ponovo probuđena evropska sila
POSLE remija u spektakularnoj prvoj utakmici polufinala, Inter i Barselona ukrštaju koplja i u revanšu, ovoga puta na "Đuzepe Meaci", gde će nešto pasti konačna odluka o finalisti Lige šampiona.
06. 05. 2025. u 07:45

KOŠARKAŠI PARTIZANA TUKLI "GROBARA"?! Aleksandar Prijović otkrio šok detalje tuče igrača i gostiju noćnog kluba (VIDEO)
Košarkaški klub Partizan saopštio je u ponedeljak kasno uveče da su se tri igrača crno-belih "našla usred incidenta koji se dogodio nedaleko od poznatog beogradskog noćnog kluba", a dan kasnije oglasio se i fudbaler Aleksandar Prijović, koji je bio na istoj lokaciji, i kog su pojedini srpski mediji doveli u vezu sa ovim skandalom.
06. 05. 2025. u 17:02
Komentari (3)