ARGENTINCI SE RADOVALI VIŠE OD HRVATA: Pogledajte koliko su "gaučosi" bili oduševljeni kada su saznali rezultat meča Hrvatska - Brazil
HRVATSKA reprezentacija napravila je veliko čudo i u četvrtfinalu Svetskog prvenstva eliminisala prvog favorita za osvajanje Mundijala, reprezentaciju Brazila.
FOTO: AP/Tanjug
Nakon toga krenulo je veliko slavlje reprezentativaca Hrvatske, ali i njihovih navijača, kako na stadionu tako i van njega.
FOTO: Tanjug/AP
Ipak, nisu samo oni slavlili eliminaciju Brazila, jer su pristalice još jedne selekcije imali razlog za zadovoljstvo.
Radi se o navijačima Argentine. Kada su čuli da je Brazil eliminisan, temperamentni "gaučosi" slavili su kao da su zapravo oni pobedili.
Naravno radi se o velikom rivalitetu ove dve fudbalske zemlje sa južnoameričkog kontinenta, te je u Argentni eliminacija Brazila dočekana sa ogromnim oduševljenjem.
Podsetimo, Argentina će, ukoliko večeras eliminiše Holandiju, igrati protiv Hrvatske i pokušati da se domogne velikog finala.
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (18.45). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
"ALI, JA SAM AMER!", "NE, TI SI RUS! MARŠ ODAVDE!" Skandal! Zabranili mu da učestvuje na Svetskom prvenstvu!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" - šokirale su i Amerikance.
27. 02. 2026. u 13:48
JEDINA FOTKA DEKIJA I TRUDNE NOVINARKE: Nije rođena u Srbiji, podariće mu 5. dete - mlađa od njega 8 godina (FOTO)
ANITA Bojanić je supruga Dejana Stankovića, koja će mu uskoro podariti drugo dete, a treneru Crvene Zvezde će to biti peto dete s obzirom da iz prvog braka ima trojicu sinova Stefana, Filipa i Aleksandra.
26. 02. 2026. u 16:48
Komentari (0)