"AJMO PENAL ZA SRBIJU, PA DA POČNEMO": Bivši reprezentativac poslao poruku Fifi pred meč Srbija i Švajcarska
Bivši reprezentativac Srbije Nemanja Matić zapalio je Instagram objavom pred okršaj Srbije i Švajcarske u poslednjem kolu grupne faze Mundijala u Kataru.
FOTO: Tanjug/AP
Srbiji je večeras neophodna pobeda kako bi izborila plasman u osminu finala Svetskog prvenstva, a Matić se nada da će orlovi imati više sreće nego pre četiri godine u Rusiji, kada je duel istih rivala odlučivao o plasmanu među 16 najboljih.
Matić, koji je bio akter utakmice sa Švajcarcima 2018. godine, poslao je zanimljivu poruku Fifi pred večerašnji duel.
"Ako je pravde, utakmica počinje penalom za Srbiju", napisao je fudbaler Rome uz haštag FIFA.
Naravno, Matić je aludirao na situaciju koja se odigrala pre četiri godine u Rusiji, kada sramni sudija Feliks Brih nije dosudio čist penal nad Mitrovićem pri rezultatu 1:1.
Matić se nada da će večeras pravda biti zadovoljena.
Foto: Printskrin
Preporučujemo
KO ĆE NA MEGDAN BARSI? Madridski velikani ukrštaju koplja u polufinalu Superkupa Španije!
GRADSKI rivali Atletiko Madrid i Real Madrid ponovo će ukrstiti koplja, ovoga puta u polufinalu Superkupa Španije (20.00) koji se i ove godine održava Džedi. Ulog je ogroman, finale protiv Barselone i prilika za prvi trofej u 2026. godini.
08. 01. 2026. u 08:00
AMERIKANCI U ŠOKU: Evo šta je Vladimir Putin upravo uradio
Rusija i Amerika, ali i Francuska, deo su najnovije vesti koja velikom brzinom obilazi planetu.
08. 01. 2026. u 19:35
KAKO IZGLEDA ŽIVOT U NAJHLADNIJEM MESTU NA SVETU? Selo u kojem se automobili ne gase, telefoni ne rade, a deca idu u školu na –50°C
PROSEČNA temperatura u gradu zimi pada na -58 stepeni Celzijusa...
07. 01. 2026. u 18:20
Komentari (0)