KAKO DOLIKUJE ŠAMPIONU: Inter demolirao Udineze za kraj sezone!

FUDBALERI Intera sezonu su završili ubedljivom pobedom 5:1 nad Udinezeom.

КАКО ДОЛИКУЈЕ ШАМПИОНУ: Интер демолирао Удинезе за крај сезоне!

Foto: EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Poveli su domaći već u 8. minutu posle sjajnog duplog pasa Jang je doveo “neroazure” do vođestva. Minut pre pauze na 2:0 povisio je Eriksen iz slobodnog udarca.

Martinez je u 55. minutu realizovao penal za 3:0, a onda dao šansu Lukakuu da uđe sa klupe i dobije aplauze navijača. 

Perišić je u 64. minutu povisio na 4:0, da bi upravo Belgijanac postigao peti gol. Na kraju počasni pogodak za “zebre” sa Friulija postigao je Pereira.

Po završetku meča usledilo je veliko slavlje i dodela priznanja. Inter je Skudetom stavio tačku na dominaciju Juventusa devet godina.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

DVA PUTA SU SE BORILI ZA MOJ ŽIVOT, MOGLO JE FATALNO DA SE ZAVRŠI Lea Kiš o najtežem životnom periodu - Znala sam da nešto nije u redu