ISPLIVALI DETALJI STANKOVIĆEVOG UGOVORA: Astronomski bonus za Ligu šampiona, nema izlazne klauzule

Tokom većeg dela proleća, posebno posle odlične partije Crvene zvezde u Milanu, pričalo se i pisalo na Apeninima o interesovanju Sampdorije za mladog srpskog stručnjaka.

ИСПЛИВАЛИ ДЕТАЉИ СТАНКОВИЋЕВОГ УГОВОРА: Астрономски бонус за Лигу шампиона, нема излазне клаузуле

FOTO: FK Crvena zvezda

Ipak, Dejan Stanković je odlučio da nastavi svoju misiju u Crvenoj zvezdi. Mladi trener potpisao je ugovor do 2024. godine, dobio je po slovu ugovora i povišicu. Stanković će zarađivati 600.000 evra godišnje. 

Kako prenosi "Mozzart sport" Ukoliko se Zvezda plasira u Ligu šampiona Stanković bi bio nagrađen sa dodatnih 500.000 evra. 

Stanković je na radaru brojnih klubova, ali u ugovor nije ubacio zaštitnu klauzulu, prenosi portal. Te će su slučaju eventualnog transfera sesti za sto sa čelnicima kluba i dogovoriti najbolju opciju. 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

NATO SE MENJA IZ KORENA: Počinje ključni samit - tektonske promene i redefinisanje odbrane Zapada