HOLENDER ISKREN: Želja mi je bila da ostanem u Partizanu
FUDBALER Partizana Filip Holender rekao je danas da je imao želju da ostane u Partizanu i da je presrećan zbog potpisanog ugovora sa crno-belima.
Foto arhiva VN
"Iskreno, presrećan sam! Zvuči kao fraza da se ovde sjajno osećam od prvog dana i da imam veliku podršku saigrača, šefa Stanojevića i svih u klubu, ali zaista je tako. Moja velika želja je bila da ostanem u Partizanu i stoga hvala i čelnicima koji su pravovremeno reagovali i otkupili moj ugovor", rekao je Holender.
Partizan je danas aktivirao otkupnu klauzulu po kojoj će Lučani morati da plati 250.000 evra.
"Nadam se da je ovo bilo tek ''zagrevanje'' za ono što ja mogu da dam ekipi, a i oni meni! Čeka nas mnogo posla, ali mi verujemo u najbolji ishod", rekao je Holender.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
ASANOV MENADžER NAPAO JAPANCA: Ovo je najstrožije zabranjeno prema propisima FIFA
02. 05. 2021. u 11:55
PARTIZAN OTKUPIO HOLENDERA: Crno-beli završili prvi posao za narednu sezonu
07. 05. 2021. u 13:09
STANOJEVIĆ O ASANU: U Japanu kad voz kasni 2 minuta - šef stanice izvrši samoubistvo
04. 05. 2021. u 15:26
EPILOG VELIKE DRAME? Totenhem bi večeras na "Stamford bridžu" mogao da obezbedi opstanak u Premijer ligi
STRESNA sezona"pevaca" trebala bi imati "srećan" kraj, a opstanak bi mogli da obezbede protiv jednog od najvećih rivala, Čelsija, koji će ih ugostiti od 21.15 na "Stamford bridžu".
19. 05. 2026. u 07:30
ROLANDO NOVI SELEKTOR ALBANIJE! I sami Albanci u šoku
Najnovije vesti iz fudbala stižu iz Albanije.
19. 05. 2026. u 19:48
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)