PREMIJER LIGA: Junajted pobedio Totenhem na gostovanju
FUDBALERI Mančester junajteda pobedili su večeras na gostovanju ekipu Totenhema sa 3:1, u meču 31. kola Premijer lige.

Foto: AP
Junajted je do vođstva mogao da dođe u 35. minutu, kada je precizan bio Edison Kavani, ali je gol poništen zbog faula Skota Mektomineja na početku akcije.
Do vodstva je do kraja poluvremena došao domaći tim golom Hjong-Min Sona u 40. minutu.
Gosti su do pobede došli golovima Freda u 57. minutu, Kavanija u 79. i Mejsona Grinvuda u šestom minutu nadoknade vremena.
Srpski fudbaler Nemanja Matić ušao je u igru za ekipu Junajteda u 90. minutu.
Na tabeli Premijer lige Junajted je drugi sa 63 boda, dok je Totenhem sedmi sa 49 bodova.
Preporučujemo

JUČE SMO PROŠLI: "Tip" - tiket za ponedeljak
REDAKCIJA Tipa vam je i za danas pripremila nekoliko zanimiljvih predloga.
04. 08. 2025. u 06:45 >> 00:09

PRENOS, ŽREB: Crvena zvezda protiv Albanaca igra za plasman u Ligu šampiona?!
FK Crvena zvezda se nalazi na "dvokorak" od Lige šampiona, a i pre nego što odigra dvomeč sa Lehom iz Poljske danas u sedištu UEFA, u Nionu, na red je došlo i otkrivanje odgovora na pitanje "Ko je Zvezdin poslednji rival za plasman u elitno evropsko elitno nadmetanje"?
04. 08. 2025. u 11:27

"ĐEDOVI TE PROKLELI!" Veljko besan na prezimenjakinju, slavi Oluju
SIN pevačice Svetlane Cece Ražnatović, Veljko Ražnatović, važi za velikog rodoljuba, a sada ga je razbesnelo to što je jedna njegova prezimenjakinja učestvovala u godišnjici proslave "Oluje".
03. 08. 2025. u 10:36
Komentari (0)