"PADAJU POTPISI" U BAČKOJ TOPOLI: Dvojac potpisao na još dve godine!
FUDBALSKI klub TSC produžio je saradnju sa golmanom Nenadom Filipovićem i krilnim napadačem Đurom Zecom na još dve godine

Foto: N.Paraušić
Sportski direktor TSC-a Mirko Jovanović izrazio je veliko zadovoljstvo što je klub, posle produžetka ugovora s napadačem Nenadom Lukićem, uspeo da se dogovori sa još dvojicom standardnih igrača, Filipovićem i Zecom.
- Nastavili smo praksu da zadržimo naše igrače koji su pružili maksimum i dali puno klubu, jer želimo da uvek imamo ključne igrače i okosnicu tima koja je dugo na okupu. To je praksa TSC-a od početka nekog našeg uspona u protekle četiri sezone. Ne želimo da mnogo menjamo ekipu. Želimo da se zajedno razvijamo i rastemo -rekao je Jovanović, prenosi klub.
On je istakao da su ugovori produženi na dve godine, a da u toku trajanja tih ugovora ostaje mogućnost da se saradnja nastavi "dokle god je to obostrana želja".
Golman Nenad Filipović je zahvalio rukovodstvu kluba, na čelu s predsednikom Janošem Žemberijem, što su mu omogućili "da uživa u svojoj karijeri".
- Biti u jednom ovakvom klubu i zaraditi poštovanje produžetkom ugovora do juna 2023. godine je velika satisfakcija i sreća za mene. Klub ide pravim stopama i igrače nagrađuje po učinku, tako da na meni ostaje da pružam još bolje partije i da pomognem TSC-u da ide ka vrhu tabele. Nadam se da ćemo u narednom periodu doneti Evropu-rekao je on.
Napadač Đuro Zec je zahvalio klubu i stručnom štabu što su mu ukazali poverenje da i naredne dve godine nosi dres TSC-a.
- Presrećan sam i daću sve od sebe da u narednom periodu ostvarimo što bolje rezultate i da budemo još bolji na terenu. Klubom sam veoma zadovoljan, kao i saigračima- naveo je Zec.
Preporučujemo

CELA DRŽAVA U EKSTAZI: Erdogan odmah nakon meča pozvao junaka pobede nad Holandijom
25. 03. 2021. u 18:19

DRAMA U ALBANIJI: Policija ne dozvoljava odigravanje meča sa Engleskom
25. 03. 2021. u 18:01

VELIKA BRUKA AMERIKANACA: "Mitrović postigao evrogol za Slovačku protiv Irske"!? (FOTO)
25. 03. 2021. u 17:29

ZORAN PLEŠE OTIŠAO U VEČNOST: Bivši fudbaler Proletera preminuo u 61. godini
25. 03. 2021. u 17:17

RUSI NAJAVLjUJU SPEKTAKL: Na mečevima Evropskog prvenstva 30.000 navijača!
25. 03. 2021. u 16:40

KO ĆE NA ZVEZDU U PLEJ-OFU: Kijevljani su favoriti, ali ni Kiprani nisu bez šansi
IAKO su oba tima već obezbedila učešće u grupnoj fazi jednog od UEFA takmičenja, ulog u ovom dvomeču je ogroman – pobednik ide u plej-of Lige šampiona, gde će igrati protiv boljeg iz duela Crvena zvezda – Leh Poznanj.
05. 08. 2025. u 07:09 >> 01:36

PRENOS: "Delije" u Poljskoj, vri pred Leh Poznanj - Crvena zvezda, stiže policija iz nekoliko poljskih vojvodstava!
Leh Poznanj i Crvena zvezda igraju danas prvi meč 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a vi možete uživo da pratite i šta se u Poljskoj dešava vezano za "delije", jer navijači Zvezde i domaćeg Leha danas su u centru pažnje evropske tifo-javnosti.
06. 08. 2025. u 12:15 >> 14:10

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)