SPORTSKI DIREKTOR PROLETERA BISLIMI IZNENAĐEN POTEZOM STOLICE: Očekivao sam da selektor uvaži klub koji forsira mlade igrače
KADA je selektor Ilija stolica saopštio spisak mladih reprezentativaca neprijatno su bili iznenađeni čelnici novosadskog Proletera.
FOTO: FK Proleter
Sportski direktor Proletra Amir Bislimi prokomentarisao je selekciju za naredne mečeve..
- Mnogo me je iznenadio selektor. Kada sam video naslov da je pozvao 14 igraca iz Superlige, očekivao sam bar jednog igrača Proletera. Ne bih voleo da me neko pogrešno shvati, nemam ništa protiv ni jednog igrača sa spiska. Samo sam očekivao od selektora da prisustvuje bar jednoj utakmici, on ili njegovi saradnici i uvaže klub koji forsira mnogo mladih igrača, rekao je Bislimi.
Upitao je bislimi i da li se ovako nagrađuju klubovi koji forsiraju mlade fudbalere...
- Pored Žarka Lazetića, Damjanovića i Đorđevica ne znam ko još forsira mlade igrače i ima rezultate. Moje je pitanje Stolici da li Proleter treba da igra sa 11 bonus igrača , da skrene njegovu pažnju na nas? Ako je to potrebno, nije problem. Imaću sastanak sa Žigićem i stručnim štabom, da još više podmladimo ekipu. Malo je 5-6-7 bonus igrača u prvoj postavi. A 14-15 u protokolu.’ – zaključio je Bislimi.
Preporučujemo
SAVIĆEVIĆ: Hajduk je ponudio najviše, ali Zvezda je najveći klub na ovim prostorima
15. 03. 2021. u 20:35
STANOJEVIĆ POSLE ZLATIBORA: Radujem se uvek prvom i drugom golu, posle mi je lakše
15. 03. 2021. u 20:29
NOVA PETARDA PARTIZANA: Upisao se i Bajbek, peti gol je bio delo Uroševića (VIDEO)
15. 03. 2021. u 20:16
REAL NEĆE PROPUSTITI OVU PRILIKU: Madriđani večeras mogu do prvog mesta na tabeli!
LIDER čeka ponedeljak da odigra svoj meč, ali Madriđani imaju šansu da već u večeras preuzmu vrh. Na "Bernabeu" stiže zahuktala ekipa Sosijedada (21.00), neporažena na poslednjih 11 mečeva u svim takmičenjima.
14. 02. 2026. u 08:00
NIKOLA JOKIĆ ISPREPADAO BARAKA OBAMU! Dibidus neočekivana scena na NBA Ol-star utakmici! (VIDEO)
"NBA All Star". Čuvene tri reči koje su, nažalost, poslednjih godina značile sve samo ne istinsko košarkaško uživanje, ponovo su privukle ogromnu pažnju. A Nikola Jokić je bio sastavni deo tog obnovljenog spektakla.
15. 02. 2026. u 23:52
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)