BAJERN OSVOJIO SVE: Pavar doneo šesti trofej u sezoni
11. 02. 2021. u 21:18
GOLOM Benžamena Pavara u 59. minutu finala protiv meksičkog Tigresa, Bajern Minhen je postao klupski šampion sveta u fudbalu.
Povezane vesti

DVA IGRAČA AL AHLIJA IZBAČENA SA KLUPSKOG SP: Rukovali se sa bivšim saigračem koji je na listi traženih terorista
FUDBALERI egipatskog šampiona Al Ahlija, Husein el-Šahat i Mahmud Kahraba, izbačeni su iz tima al Ahlija pred meč egipatskog šampiona protiv Palmeirasa za treće mesto na Svetskom klupskom prvenstvu u Kataru.
10. 02. 2021. u 16:14
Najnovije iz rubrike

VELIKI POSAO BARSELONE: Katalonci dovode reprezentativca Španije
VELIKI posao je uradila Barselona. Katalonci su uspeli da se dogovore sa Nikom Vilijamsom koji bi trebalo da predstavlja veliko pojačanje na levom krilu.
19. 06. 2025. u 12:25

IZRAELCI PIŠU! Košarkaš Makabija na meti Partizana
Košarkaš Makabija, Hasijel Rivero, mogao bi od naredne sezone da nosi dres aktuelnog šampiona ABA lige, Partizana.
19. 06. 2025. u 11:44

VLADIMIR IVIĆ NAKON DEBAKLA NA SVETSKOM PRVENSTVU: Poštovali smo Juventus više nego što je potrebno (VIDEO)
FUDBALERI Al Aina ubedljivo su izgubili od Juventus (5:0) u 1. kolu svetskog klupsko prvenstva. Trener kluba iz Ujedinjenih Arapskih Emirata je izneo očekivanja nakon meča.
19. 06. 2025. u 11:35

"GROBARI" U EKSTAZI: Da li je vreme za povratak Žofrija Lovernja?
Nekadašnji kapiten Partizana, Žofri Lovernj, oprostio se od Asvela na svom Instagram nalogu i sada je slobodan u izboru nove sredine.
19. 06. 2025. u 11:10

OPET NA KLUPI BRAZILSKOG VELIKANA: Ernan Krespo je novi trener Sao Paula
ARGENTINSKI fudbalski stručnjak Ernan Krespo imenovan je za novog trenera Sao Paula, saopštio je brazilski klub.
19. 06. 2025. u 10:56
Komentari (0)