KAZNA ZA TRENERA INTERA: Konte suspendovan na dve utakmice zbog sukoba sa sudijom
TRENER fudbalera Intera Antonio Konte suspendovan je danas na dve utakmice zbog sukoba sa sudijom Fabijom Mareskom po završetku utakmice sa Udinezeom u Seriji A.
foto: EPA
Konte je isključen zbog protesta u nadoknadi vremena subotnje utakmice protiv Udinezea (0:0) u italijanskom prvenstvu, a posle toga došlo je i do prepirke u tunelu. U izveštaju lige navodi se da se Konte suprotstavio Mareski "na preteći način, da je vikao i uputio mu uvrede".
Trener milanske ekipe kažnjen je i sa 20.000 evra.
On će pripustiti predstojeće prvenstvene utakmice protiv Beneventa i Fjorentine.
Tim menadžer Intera Gabrijele Orijali suspendovan je na jednu utakmicu i kažnjen sa 5.000 evra zbog protesta. On je na kraju utakmice prišao sudiji i "uzvikivao uvrede", navela je liga.
Posle 19 kola u Seriji A Inter je drugi na tabeli sa dva boda manje od gradskog rivala Milana.
Preporučujemo
MILAN POKLEKAO PROTIV ATALANTE: Inter propustio priliku da dođe na vrh
23. 01. 2021. u 19:57
NISAM JA I NEĆU VIŠE NIKAD! Vidal tvrdi da je slučajno poljubio grb Juventusa (VIDEO)
18. 01. 2021. u 12:15
TEŽAK ZADATAK PRED BARSELONOM: "Žuta podmornica" zna kako se pobeđuje lider prvenstva - nečijoj seriji pobeda dolazi kraj
NA stadionu „Seramika“, popularnom Madrigalu, u nedelju popodne biće odigran jedan od najzanimljivijih mečeva kola u La ligi, gde će vodeća Barselona gostovati trećeplasiranom Viljarealu.
21. 12. 2025. u 09:04
DELIJE I GROBARI PLAČU! Zvezdaš doveo dedu od 96 godina prvi put na stadion Partizana - ono što se tamo desilo, svi će pamtiti (VIDEO)
Najnovije vesti iz fudbala - prilično su emotivne.
22. 12. 2025. u 16:43
AMERIKANAC JASAN: "Ukrajinci, privatno, priznaju da će izgubiti Donjeck, ali..."
POTPREDSEDNIH SAD Džej Di Vens izjavio je danas da su teritorijalna pitanja ključna tačka sporenja u pregovorima.
22. 12. 2025. u 19:29
Komentari (0)