MAJSTORIJA BIVŠEG IGRAČA ZVEZDE: Levonogi vezista postigao sjajan gol iz slobodnog udarca (VIDEO)
SRPSKI fudbaler Andrija Luković postigao je prvi gol u dresu Famalikaa i to ne bilo kakav.
FOTO: M. Vukadinović
Bila je to prava majstorija bivšeg igrača Crvene zvezde. Primetio je levonogi vezista da golman Santa Klare još uvek namešta živi zid, to je iskoristio i pogodio mrežu. Bio je to 83. minut.
Inače, Famalikao za koji nastupa još jedan bivši igrač crveno-belih - Srđan Babić dobio je ovu utakmicu sa 2:1 i to kao gost.
Andrija Luković postigao je pobedonosni gol za Srbiju na Evropskom prvenstvu za igrače mlađe od 19 godina, ali od te 2013. njegova karijera nije išla uzlaznom putanjom.
Kao jako mlad je prešao u PSV, potom je pojačao Crvenu zvezdu, odakle je otišao u Voždovac. Nakon toga je igrao za poljski Rakov, a sada fudbal igra u Portugaliji.
Podsetimo, Famalikao se posle 14 kola tamošnjg šampionata nalazi na 12. mestu na tabeli sa 14 bodova.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
BARSELONA SPREMA ŽALBU: Mesija čeka duža kazna, Katalonci ne misle tako
18. 01. 2021. u 17:00
MIKA "ROMANTIČAR SA KARABURME": Aleksić je imao jedno pravilo vezano za sport
18. 01. 2021. u 16:18
SRPSKI TRENERI NA CENI U ENGLESKOJ: Jokanović i Ivić velike želje kluba iz Čempionšipa
18. 01. 2021. u 16:14
SPEKTAKL U MADRIDU: Čolo Simeone pokušava da zaustavi Barselonu i tako pomogne Realu u pohodu na titulu
U jednom od najvećih derbija španskog fudbala, Atletiko Madrid će ove večeri na stadionu "Metropolitano“ ugostiti Barselonu, lidera La lige, u meču koji bi mogao da ima veliki uticaj na rasplet zanimljive šampionske trke (21.00).
04. 04. 2026. u 07:20
AMERI SAZNALI ŠTA SRBI URADE KAD JE TEŠKO - I OSTALI U ŠOKU! Trener najvećeg američkog čuda objasnio kako je to kad treniraš SRBE! (VIDEO)
Jedno od najvećih ovosezonskih sportskih čuda u Americi je i "balkanski" tim univerziteta Ilinois za koji, pored ostalog, igraju i Srbi David Mirković i Andrej Stojković. Oni su dogurali do završnog turnira koledž košarke prošavši kroz "martovsko ludilo" uz impresivne partije, a posebno je interesantno kako trener te ekipe, Bred Andervud, govori o tome - kako izgleda trenirati srpske košarkaše.
04. 04. 2026. u 12:25
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)