BIVŠI FUDBALER ROME HITNO OPERISAN: Ima povrede abdomena i rebara
NEKADAŠNjI golman Rome Morgan de Sanktis, koji trenutno u klubu obavlja funkciju direktora, doživeo je saobraćajnu nezgodu posle koje je podvrgnut operaciji abdomena.
EPA/ETTORE FERRARI
Ovaj 43-godišnjak prebačen je u bolnicu u Rimu kako bi se utvrdilo da li ima unutrašnje krvarenje i ostavljen je na posmatranju.
Lokalni mediji su preneli da je De Sanktis doživeo frakturu rebara i da mu je operisan abdomen.
Trenutno je na intenzivnoj nezi nakon operacije koja je prole uspešno.
De Sanktis se penzionisao 2017. godine, a tokom karijere je igrao za Udineze, Napoli i Monako.
Preporučujemo
"ĐAVOLI" IMAJU BISER U SVOJIM REDOVIMA: Fudbaler Mančestera najskuplji igrač sveta!
06. 01. 2021. u 14:55
PROBLEMI ZA MILAN: Ante Rebić i Rade Krunić pozitivni na korona virus
06. 01. 2021. u 14:30
EMOTIVNO VEČE NA "OLIMPIKU": Legendarni kapiten se vraća kući, navijačima Rome će biti čudno da ne bodre svog voljenog sina
POSLEDNjI meč 17. kola Serije A donosi emotivan duel na Olimpiku, gde Roma dočekuje Đenovu. U centru pažnje je povratak Danijelea De Rosija u Rim, ovoga puta kao rivala, dok domaćin traži pobedu kojom bi održao korak za timovima iz vrha tabele.
29. 12. 2025. u 09:00
MILIONI AMERA SU U ŠOKU: Nikola Jokić ih je zapanjio kao niko nikada! (VIDEO)
NBA liga nema nikog sličnog niti išta slično onome što Nikola Jokić izvodi, a sada postoji i jedan neočekivani "dokaz".
29. 12. 2025. u 21:00
ZELENSKI: Spreman sam na susret sa Putinom - postoji jedan uslov
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da je spreman da se sastane sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom u bilo kom formatu, ali da je za to potrebno da se ''reči i dela'' ruskog lidera podudaraju.
29. 12. 2025. u 13:08
Komentari (0)