NJUKASL NE ZNA ZA POBEDU: Lester održava korak sa vrhom tabele!
ŠEST utakmica ne zna za pobedu Njukasl, a večeras im je trijumf odneo Lester.

Foto: EPA-EFE/Catherine Ivill / POOL
Lester je u okviru 17. kola engleske Premijer lige kao gost savladao Njukasl rezultatom 2:1.
Odlično su "lisice" otvorile meč, uspele su i da postignu gol na početku, ali je on bio poništen zbog ofsajda Vardija.
Posle nešto mirnijeg prvog dela susreta, usledio je nastavak koji je i rešio pitanje pobednika.
Igrao se 55. minut kada je Vardi odigrao povratnu loptu Džejmsu Medisonu koji je rutinski savladao Darloua.
Lester je povisio prednost u 72. minutu kada je pogodio Juri Tilemans, da bi deset minuta kasnije rezervista Endi Kerol samo tri minuta po ulasku u igru smanjio zaostatak "svraka".
Uzvratio je Lester preko Barnsa čiji je udarac u finišu meča odbranio Darlou, pa promene rezultata na Sen Džejms Parku nije bilo.
Preporučujemo

EVANS OSTAJE U LESTERU: Bivši defanzivac Mančester junajteda i dalje lisica
01. 01. 2021. u 13:58

PREMIJER LIGA: Remi Kristal Palasa i Lestera, Barns doneo bod "lisicama"
28. 12. 2020. u 19:21

ALONSO DEBITUJE PROTIV MITRA I SERGEJA: Real Madrid juri šestu titulu svetkog prvaka
REAL MADRID će odigrati svoju prvu utakmicu na Svetskom klupskom prvenstvu protiv El Hilal na stadionu Hard Rok.
18. 06. 2025. u 09:55

IZRAEL U ŠOKU! Ovome se nije nadao...
Najnovije vesti vezane za rat u kome se Izrael i Iran međusobno napadaju dalekometnom municijom potresle su i svet sporta, a Izraelci bi, po jednom pitanju, mogli da budu kažnjeni kao što je Rusija, čim je otpočela svoj rat u Ukrajini, ili kako to ona zove, "Specijalnu vojnu operaciju".
18. 06. 2025. u 18:07

ISPOVEST ZA NEVERICU: Usred svadbe u Kraljevu spavala sa sveštenikom - ono što je usledilo još je luđe
ISPOVEST otvara brojna pitanja o granicama morala, slabostima i ljudskoj prirodi. Da li je ona samo žrtva ljubavi ili svesno saučesnik u tuđem grehu?
18. 06. 2025. u 14:33
Komentari (1)