ON NIJE ČOVEK, ON JE TERMINATOR: Van Dajk mesec dana nakon stravične povrede ponovo trenira (FOTO)
ODBRAMBENI fudbaler Liverpula i reprezentacije Holandije, Virdžil van Dajk, počeo je sa postepenim vraćanjem u trenažni proces.
Foto: EPA-EFE/ Laurence Griffiths / POOL
Ovo ništa ne bi bilo čudno da jedan od najboljih štopera planete nije operisao koleno zbog povrede prednjih ukrštenih ligameneta pre nešto više od mesec dana.
Van Dajk je fotografijama iz Liverpulovog trening centra Melvud iznenadio i ostavio u čudu kompletnu fudbalsku javnost iz sledećeg razloga.
Naime, povreda prednjih ukrštenih ligamenata je jedna od najtežih u svetu sporta, oporavak traje mesecima, a povratak u bilo kakav vid fizičkog napora teče jako sporo. Fanovi Holanđanina su oduševljeni viđenim, a mnogo su počeli da ga zovu "Terminator".
Podsetimo, Virdžil van Dajk zadobio je povredu prednjih ukrštenih ligamenata nakon sudara sa golmanom Evertona Džordanom Pikfordom.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo
NIJE IH BRIGA ZA ZDRAVLjE IGRAČA: Klop ljut na vlasnike engleskih klubova
04. 12. 2020. u 17:29
TO JE TAJ ŠAMPIONSKI LIVERPUL: Bez petorice prvotimaca "razbili" Lester:
22. 11. 2020. u 22:25
KAD VIDI JOKIĆA "NIJE MU DOBRO": Najbolji defanzivac lige nema odgovor za trostrukog MVP-a
NOVO dominantno izdanje Nikola Jokića očekujemo na večerašnjem duelu Minesote i Denvera koji se sastaju u "Target centru" dva sata posle ponoći.
15. 11. 2025. u 13:00
SKANDAL ZBOG SRBIJE?! Evo šta se u Bosni desilo mnogim navijačima Rumunije!
Najnovije vesti iz fudbala su prilično skandalozne. Srbija se tu našla, ni kriva ni dužna, u centru pažnje, a incident koji se desio - poprima međunarodne razmere.
16. 11. 2025. u 12:18
ZVUCI SEKSA U BRITANSKOM PARLAMENTU: Posle skandala - uhapšena dva muškarca
DVOJICA muškarca uhapšena su, pa puštena na slobodu uz kauciju, nakon što je mobilni telefon postavljen u Donjem domu britanskog parlamenta kako bi puštao "seksualne zvukove" tokom poslaničkih pitanja britanskom premijeru Kiru Starmeru.
16. 11. 2025. u 20:32
Komentari (0)