MAHALBAŠIĆ: Inđija je protivnik za respekt, nadamo se da će se Đumi što pre oporaviti!

А. Илић

20. 11. 2020. u 15:08

Fudbaleri Radničkog u subotu od 13 časova gostuju ekipi Inđije, u utakmici 15. kola Superlige Srbije.

МАХАЛБАШИЋ: Инђија је противник за респект, надамо се да ће се Ђуми што пре опоравити!

FOTO: FK Radnički

Niški tim u ovaj meč ulazi kao devetoplasirani na tabeli sa 21 bodom na svom kontu, dok je Inđija na 14. poziciji sa 15 osvojenih bodova.

Šef stručnog štaba Radničkog Milan Đuričić i dalje se bori sa koronavirusom, tako da ponovo neće moći da predvodi svoju ekipu sa klupe, a njegov pomoćnik Zumbul Mahalbašić očekuje dobru partiju u Inđiji.

-Imali smo dve nedelje da se spremimo za ovaj meč. Nažalost, to smo radili bez šefa stručnog štaba, ali šta je tu je. Nadamo se da će se što pre oporaviti i da će se vratiti na posao. Što se tiče igračkog kadra, tu više nemamo problema. Gavrić se oporavio od koronavirusa, negativno je testiran i to je veoma važno za nas, jer je poznato koliko je on bitan za igru Radničkog. Svi ostali fudbaleri su spremni da igraju, tako da smo u situaciji da Inđiji suprotstavimo najjači mogući sastav. Čeka nas teška utakmica. Inđija je protivnik za respekt, a mi smo u poziciji da posle dva vezana poraza nemamo pravo da dozvolimo i treći. Ova utakmica nosi veliki značaj i samo ako uđemo maksimalno fokusirani možemo očekivati pozitivan ishod protiv ekipe koja je u prošlom kolu odigrala odlično u duelu sa Crvenom zvezdom.  Daćemo sve od sebe, dobro smo se pripremili i verujem da ćemo se u Niš vratiti zadovoljni- izjavio je Mahalbašić.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
US**** SMO SE! Mihail Degtjarov šokirao celu Rusiju - i to usred najvećeg događaja koji Rusija organizuje

"US**** SMO SE!" Mihail Degtjarov šokirao celu Rusiju - i to usred najvećeg događaja koji Rusija organizuje

Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, na meti brojnih sankcija, pa i sportskih, usled čega ruske reprezentacije ne mogu da igraju međunarodne takmičarske utakmice. Srbija je jedna od retkih koja je izašla u susret Rusima, a to je bio izvrstan povod da u Beograd dođe i ruski ministar sporta, Mihail Degtjarov. Sada, kada se vratio u Rusku Federaciju, najpre je održao sastanak sa ruskim predsednikom, Vladimirom Putinom, a onda šokirao javnost Rusije.

19. 06. 2025. u 20:01

Komentari (0)

UBIJEN KIRIL BABIČUK: Reprezentativac poginuo u Ukrajini