UMALO TUČA U KAMPU BIH: Fizički obračun Bajevića i Misimovića, igrači u šoku!
U hotelu u kome je bila smeštena fudbalska reprezentacija BiH pre meča sa italijom došlo je do fizičkog sukoba između selektora Dušana Bajevića i tehničkog direktora reprezentacije Zvjezdana Misimovića

FOTO: EPA
Portal "Fokus.ba" navodi da je povod za nemile scene intervju koji je noć ranije dao Misimović.
Navodno je Bajeviću "pukao film" kada je Misimović pokušao da se opere svih loših dešavanja vezanih za reprezentaciju, portal navodi da ga je Bajević u jednom trenutku.
U Intervjuu je Misimović napao Elvedina Begića i ostale članove FS BiH što je zasmetalo Bajeviću, a igrači su bili u šoku nakon svega što se dogodilo.
"Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo

MESI I SUAREZ SE NE PLAŠE "ZMAJEVA": Legendarni duo bi mogao režirati veliko iznenađenje na Svetskom prvenstvu
JEDAN od zanimljivijih mečeva današnjeg programa FIFA Svetskog klupsko prvenstva biće duel Inter Majamija i Porta koji se sastaju na "Hard rok stadionu" od 21.00.
19. 06. 2025. u 08:35

"US**** SMO SE!" Mihail Degtjarov šokirao celu Rusiju - i to usred najvećeg događaja koji Rusija organizuje
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, na meti brojnih sankcija, pa i sportskih, usled čega ruske reprezentacije ne mogu da igraju međunarodne takmičarske utakmice. Srbija je jedna od retkih koja je izašla u susret Rusima, a to je bio izvrstan povod da u Beograd dođe i ruski ministar sporta, Mihail Degtjarov. Sada, kada se vratio u Rusku Federaciju, najpre je održao sastanak sa ruskim predsednikom, Vladimirom Putinom, a onda šokirao javnost Rusije.
19. 06. 2025. u 20:01

DUŠAN U ŠOKU: Šta je Tramp pitao Vlahovića
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ugostio je u Ovalnom kabinetu ekipu Juventusa, a onda postavio škakljivo pitanje Vlahoviću i drugovima.
19. 06. 2025. u 10:33
Komentari (0)