DANI ALVEŠ UDARIO PO BIVŠIM KLUBOVIMA: Brazilac bez dlake na jeziku govorio o Juventusu i Barseloni
BRAZILSKI fudbaler Dani Alveš govorio je o vremenu koje je proveo u Barseloni i Juventusu.
FOTO: AP
Iskusni 37-godišnjak je istakao da je godina koju je proveo u torinskom klubu najgora u njegovoj karijeri.
- Godina koju sam proveo u Juventusu je bila najgora u mojoj karijeri. Hteo sam da budem kao u Barseloni, ali nije bilo tako. Morao sam da budem fleksibilniji - rekao je Alveš.
Član Sao Paula je naveo da je želeo da ostane u Barseloni do kraja karijere, ali klub iz Katalonije ga je oterao.
- Hteo sam ja da ostanem u Barseloni ceo svoj život, ali su bili nepošteni prema meni. Želeli su da me se otarase. Da su me tretirali kako je trebalo, ja bih i sada bio u Barseloni. Odbio sam ogroman novac od Real Madrida, voleli to ili ne, to je veliki klub. Sve to da bih otišao na "Kamp Nou" i nisam želeo da budem otpušten. Želeo sam da odem kad sam hteo, ali sam video da me guraju iz kluba - zaključio je Alveš.
Brazilac je dres Barselone nosio od 2008. do 2016. godine i uvek je bio važna karika u timu.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
NIJE SVE TAKO CRNO: Postoji i pozitivna strana, Stanojević otkriva koja
06. 11. 2020. u 15:57
NEPRIJATAN GOST NA OLD TRAFORDU: Junajted juri Ligu šampiona, "trešnjice" treći uzastopni trijumf na Teatru snova
MANČESTER junajted će i drugog ponedeljka zaredom spustiti zavesu na kolo Premijer lige, kada na „Old trafordu“ ugosti Bornmut (21.00) u meču koji može mnogo da kaže o stvarnom dometu tima Rubena Amorima.
15. 12. 2025. u 09:00
RUSKA BABA ZAPREPASTILA CEO SVET: Ima 77 godina i upravo je uradila - ovo (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - tiču se jedne bake.
15. 12. 2025. u 16:19
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)