FILIP STEVANOVIĆ: Nisu zaslužili bod na našem stadionu, ne mogu da nas pobede u derbiju!

STRELAC jedinog gola za crno-bele bio je Filip Stevanović.

ФИЛИП СТЕВАНОВИЋ: Нису заслужили бод на нашем стадиону,  не могу да нас победе у дербију!

FOTO: N. Paraušić

Mladi fudbaler crno-belih je nakon meča bio vidno razočaran remijem. 

"Nisu zaslužili bod na našem stadionu. Bili su bezopasni. Mi nismo iskoristili prilike koje smo imali", počeo je mladi vezista. 

On smatra da je Partizan bio bolji tim. 

"Mi smo pokazali da smo bolji tim na terenu. Jasno je zbog čega nas nisu dobili prethodnih nekoliko derbija", rekao je Filip Stevanović!

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (2)

UPRAVLJANI RAST NASUPROT LINEARNOJ DOBITI: Gde investiraju banke koje menjaju tržišnu dinamiku?