RASULO U TORINU: Bufon i Ronaldo napustili "mehur", za njima još petoro igrača, čekaju ih žestoke kazne!
KARANTIN u kome se nalaze fudbaleri Juventusa napustila su sedmorica igrača, pišu danas italijanski mediji.
Foto: Tanjug/AP Photo/Antonio Calanni
Kako se navodi, Đanluiđi Bufon i Merih Demiral odlučili su da napuste kamp i vrate se svojim kućama u ponedeljak ujutro, dok su se ostala petorica odlučili da nastupe za nacionalne reprezentacije.
Rodrigo Bentakur, Huan Kuadrado, Danilo, Paulo Dibala i Kristijano Ronaldo priključili su se svojim reprezentacijama.
Uprava Juventusa je nakon što su prethodne subote otkrivena dva pozitivna slučaja na korona virus, ekipa je bila pod strogim karantinom u klupskom trening centru.
Klub je o događaju obavestio italijanske vlasti, oni će događaju obavestiti tužilaštvo o imenima igrača koji su izašli iz karantina.
"Mislim da nije počinjeno ništa ozbiljno ako je neko otišao privatnim letom, možda će morati da plate kaznu", rekao je zvaničnik zdravstvenih vlasti u Torinu, preneli su italijanski mediji.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo
BAJBEK ODUŠEVIO GROBARE: Zlatan me je naučio neke srpske reči, nisu baš za javnost...
07. 10. 2020. u 13:53 >> 14:12
BOMBA, NEMAC IZNENADIO SVE ODLUKOM: Mario Gece neće više igrati u "ligi petice"
07. 10. 2020. u 08:50 >> 08:58
SITIJU NEĆE BITI LAKO: Bivši prvak Evrope se nalazi u seriji sjajnih rezultata pred gostovanje "građanima"
U okviru četvrtog kola grupne faze Lige šampiona fudbaleri Mančester sitija će na "Etihadu" ugostiti Borusiju Dortmund (21.00).
05. 11. 2025. u 07:30
RUSIJA U ŠOKU! Nije ni sanjala da će ovo da doživi, a taman je sve krenulo po njenom! Kremlj odmah reagovao
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, a iako su stvari počele da se menjaju na bolje po Ruse - jedna vest o sankcijama sada ih je šokirala.
06. 11. 2025. u 17:16
"ONI SU TVOJE ŽRTVE!" Papa javno prozvao Trampa zbog situacija u "srpskom" gradu
PAPA Lav pozvao je na "duboko razmišljanje" o načinu na koji se migranti tretiraju u Sjedinjenim Državama, rekavši da su mnogi ljudi "duboko pogođeni" politikom masovnih deportacija.
06. 11. 2025. u 12:50
Komentari (0)