PARTIZAN ŽELI REPREZENTATIVCA MAĐARSKE: Fudbaler Lugana na meti crno-belih

Časlav Vuković

30. 09. 2020. u 19:45

FUDBALSKI klub Partizan bi mogao da dobije veliko pojačanje za nastavak sezone.

ПАРТИЗАН ЖЕЛИ РЕПРЕЗЕНТАТИВЦА МАЂАРСКЕ: Фудбалер Лугана на мети црно-белих

Foto: EPA-EFE/ BORIS PEJOVIC

Želja crno-belih je reprezentativac Mađarske, inače rođeni Kragujevčanin, Filip Holender.

Trenutno je član švajcarskog Lugana i dva kluba navodno već pregovaraju oko transfera. Za početak bi to bila pozajmica, s tim da bi klub iz Humske imao mogućnost da otkupi ugovor igrača koji je ponikao u Radničkom.

Holender je za reprezentaciju Mađarske odigrao osam utakmica, dok je četiri nastupa upisao za mladu selekciju naših severnih komšija.

Ovaj 26-godišnjak se 2013. godine preselio iz Kragujevca u Honved. Najpre je igrao za mlađe kategorije tog kluba, a onda je nakon šest godina u seniorskom timu pojačao Lugano.

Može da igra na obe krilne pozicije, ali i kao ofanzivni vezni i napadač. U Partizan bi došao kao zamena za Đorđa Ivanovića, koji je ovog leta pojačao ljubljansku Olimpiju.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! Orlovi izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.

13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40

Komentari (0)

MI SMO USPAVANI DIV, DRUGO MESTO NA TABELI NIJE OPCIJA! Prvo obraćanje novog trenera Partizana od kad je stigao u klub